Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam do pomocy kogos, kto ma doświadczenie w przeprowadzkach i kto nie wycenia swoich usług bardzo wysoko. Może być to osoba prywatna albo firma.
Ja bym raczej nie liczył na pomoc osób prywatnych, no chyba, że znajdziesz kogoś chętnego wśród Twoich znajomych. O wiele bezpieczniej i rozsądniej jest powierzyć transport swoich rzeczy z mieszkania solidnej firmie. Wówczas możesz mieć pewność, że transport odbędzie się szybko i bezproblemowo.
Zgadzam sięz kolegą. jeśli zalezy Ci na niskich cenach, to polecam zapoznać się z cennikiem jednej sprawdzonej firmy - http://wikiprzeprowadzki.pl/cennik/. Jest tam podana najniższa stawka za usługę transportową na terenie Warszawy, która moim zdaniem jest bardzo przystępna. Ale jak wiadomo każda usługa jest wyceniana indywidualnie, dlatego też, żeby poznac wstępną wycenę danego zlecenia, należy skontaktowac się z tą firma telefonicznie i przedstawić jej swoje oczekiwania.
Rozumiem. Dziękuję za link. Cennik tej firmy jest naprawde przystępny, dlatego też chętnie się z nią skontaktuję, żeby zapytac o wycenę i ewentualnie wolne terminy, jakie ma do dyspozycji.
NIe ma za co Wink
Przekierowanie