Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Żółta woda w basenie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co to znaczy, kiedy woda w basenie jest żółta? Basen jest zadbany, staram się pilnować jego stanu, ale ten kolor… Nie podoba mi się. Woda powinna być krystalicznie czysta. Nie wiem czy powinienem po prostu ją wymienić czy chodzi o coś jeszcze innego.
wiesz co, kiedy woda w basenie jest żółta to może świadczyć o tym, że jest w niej za dużo żelaza. Jakich środków chemicznych używasz? Może być też na przykład niedobre ph i trzeba je wyregulować. Na twoim miejscu poprawiłbym trochę konserwację basenu i zmienił albo wprowadził lepsze środki chemiczne. Nie zawsze opłaca się od razu wymieniać wodę, bo to spory koszt, a może wcale nie przynieść efektów i nie rozwiązać problemów.
Popieram kolegę.Wink na tej stronie http://www.aquapool.pl/glony-w-basenie.html możesz poczytać sobie o glonach w basenie, a tutaj http://www.aquapool.pl/brazowa-woda-w-basenie.html właśnie o brązowej albo żółtej wodzie. Myślę, że może Ci się to przydać.Wink podoba mi się ich poradnik, przy okazji możesz też zamówić sobie chemię basenową. Z chlorem albo bez, mają różną.
Przekierowanie