Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Szukam ładnych granitów w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuję, żeby w kuchni wyspa była zrobiona z granitu. Czy wiecie może gdzie to mogę zamówić w Poznaniu lub gdzies w pobliżu? Jak to może wyglądać cenowo?
Wiesz rzeczy wykonywane z granitu sa niezwykle trwałe i solidne. Sa odporne na uszkodzenia a poza tym sa estetyczne przez bardzo dlugi okres czasu. Wiec dobrze wybrałaś : ) ja na razie zbieram kase na wykończenie domu i jak starczy kasy to tez pomyslę o granitach na chacie.
No akurat granit można wykorzystywać do wielu roznych celow. Możesz sobie z nich zrobic parapety wewnętrzne i zewnętrzne czy schody no i z tym nie ma większego problemu w Poznaniu.
Dla mnie liczy się jakość i dla wszystkich tych , którym liczy się jakość to jednak parapety granitowe np. to jest cos dobrego. Bo nie ma co ukrywac ale to tak nie niszczy się tak szybko jak plastik który często blaknie pod wpływem promieni słonecznych. A to szczególnie wazne, jeśli mamy dom bardzo nasłoneczniony.
Ja granity w Poznaniu tez niedawno kupowalem. Zamowilem sobie parapety z granitu. To jest bardzo trwały material wiec nie trzeba się martwic ze się szybko zniszczy. A poza tym to bardzo ładnie się prezentuje. Jak chcesz to sam możesz zajrzec tu http://www.poznan.onyxmarmury.pl/granit/ no i zobaczyc sam przykładowe realizacje. Bo wszystko i tak tu jest robione na zamowienie.
Teraz coraz wiecej osob stawia na jakość a nie tylko na to by było jak najtaniej i dobrze bo wszędobylskość plastiku już zupełnie przeraża.
Ta firma Onyx oferuje tez blaty robocze do kuchni z granitu no i posadzki kamienne. Wykorzystują tez konglomerat jak bys chciała ewentualnie.
Przekierowanie