Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pracuję w prywatnej klinice i robimy teraz małą modernizację. Potrzebujemy zamówić nowe szafy lekarskie ponieważ stare już są mocno zużyte i nie wyglądają najlepiej. Oprócz tego robimy remont parkingu więc potrzeba też blokad. Może jest hurtownia w której dostanę jedno i drugie?
Są to produkty związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, więc chyba jest szansa by znaleźć jednego dostawcę. Musisz trochę poszperać w internecie ponieważ sklepów jest naprawdę sporo.
Te rozwiązania polecam Ci zdecydowanie https://x47.pl/Blokady-parkingowe. Jedne z lepszych z jakimi miałem do czynienia a blokady parkingowe montuję od blisko 10 lat. Są bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki pogodowe a to dość ważne. Na pewno długo posłużą, mają też fajne modele „choinkowe”.
Co do szaf lekarskich to one chyba muszą spełniać jakieś specjalne normy więc może jakaś hurtownia typowo medyczna? Bo takie pierwsze z brzegu szafy to się chyba nie nadają?
Akurat pracuję w administracji szpitalnej. My zamówiliśmy właśnie z tego sklepu https://x47.pl/Meble-medyczne/Szafy-Szafki-lekarskie. Personel medyczny na nic nie narzeka. Porządna szafa lekarska, pojemna i funkcjonalna. Szafki przyłóżkowe też są w ofercie jakby co.
Nie wiem jak z tymi normami to wygląda, ale wiem że wiele mebli socjalnych czy metalowych może swobodnie użytkować zarówno w szpitalach jak i szkołach na przykład. Chyba aż takich obostrzeń nie ma.
Właściwie zaopatrzona klinika czy szpital to jest ważna sprawa. Niestety wiele państwowych placówek kiepsko pod tym względem wygląda ale skoro Twoja jest prywatna to pewnie inne są standardy.
Przekierowanie