Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem zlecenie od prezesa, że mam się zająć począwszy od przyszłego tygodnia zamówieniami jedzenia dla naszego kierownictwa i gości podczas spotkań. Generalnie nie chodzi o jedzenie restauracyjne tylko o takie domoe. Muszę poznać trochę specyfikę warszawskiej dowózki jedzenia, żeby być na bieżąco ze wszystkimi zamówieniami.
W Warszawie masz taką samą sytuację jak w innych miastach. Musisz oczywiście wziąć małą poprawkę na godziny szczytu, ale tutaj to już zalezy od tego jaką firmę wybierzesz. Ci najlepsi znają takie skróty, że żadne korki im nie są straszen i każde zamówienie przed czasem realizują, chociaż nie zawsze to jest atut.
Dokładnie tak jak mówisz. Co mi po obiedzie, że przyjedzie przed czasem, jak się okaże, że nie mam czasu go zjeść, mam go później odgrzewać? Nie o to przecież chodzi, trzeba być punktualnym, bo sprawa działa też w drugą stronę. Jak mam przerwę w pracy, to tylko wtedy mogę coś zjęść, jak przyjedzie za późno sytuacja się powtarza.
No więc dlatego ja chce być przygotowany na każdą ewentualność. Na ten moment wiem tyle, że ma to być tradycyjna kuchnia, która będzie na stole zawsze wtedy kiedy będzie taka potrzeba.
No to akurat według mnie sprawa jest bardzo prosta. Najbardziej profesjonalny dowóz jedzenia w Warszawie oferują tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje...a-warszawa, gdzie właśnie kuchnie o której wspominasz serwują. Wszystko świeżutkie i pyszne…
O już wiele razy od nich zamawiałem i zawsze skuszę się jeszcze na coś oprócz tego co pierwotnie miało być zamówione. Najbardziej smakują mi naleśniki, które od zawsze są tak duże, że trudne mi je zjeść, mimo, że nie zwykłem zostawiać niczego na talerzu.
No to już o czymś świadczy, więc sporo osób tam zamawia. Jak masz duże porcje, to masz tez wiekszą grupę klientów, czyli interes podążą w bardzo dobrym kierunku.
Przekierowanie