Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Gdzie kupię tanio lalki Barbie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie zaznaczyłem, szukam jakiegoś sklepu z tanimi lalkami Barbie. Macie jakieś swoje sprawdzone miejsce? W sumie córka mi dopiero wyrasta na małego brzdąca, który bawi się takimi lalkami, więc w ogóle nie mam doświadczenia w tym temacie.
Lepiej kupować lalki i się nimi bawić z córką niż patrzeć jak wychodzi gdzieś z chłopakiem. To są dopiero problemy kolego, ciesz się, że jeszcze masz taką małą księżniczkę, bo czas szybko zleci, a ona wyfrunie z gniazdka.
Nie strasz tak, kolega chce tylko kupić lalkęSmile Ja zawsze zamawiam ze sklepu z zabawkami puncio.pl - nie ważne czy to lalka, czy samochodzik zawsze wszystko jest na czas, dobrze zapakowane i zabezpieczone. Ponadto mają całkiem duży wybór zabawek licencjonowanych, a wiadomo jak maluchy kochają swoim bajkowych bohaterów.
Nie straszę tylko stwierdzam fakty. Aż sprawdziłem sobie te zabawki i zechciałem kupić. Córka ma niedługo 18. urodziny to sprawię jej niespodziankę i kupię jakąś lalkę. Może Monster High?
Monster High dla 18-latki? Trochę mrocznie. Pewnie w ogóle nie będzie wiedziała co to jest. Postaw na Barbie, bo to akurat ten wiek - pewnie jak była mała to bawiła się nimi. Zresztą kto się nie bawił Barbie.
Jeżeli chodzi o lalki Barbie to faktycznie ten sklep jest warty polecenia. Odsyłam bezpośrednio do podstrony z takimi lalkami - http://puncio.pl/Barbie. Mam nadzieję, że coś zainteresuje Cię i przykuje Twoją uwagę. Moje córki faktycznie wolą Monster High, ale czasami coś tam pomarudzą, że Barbie też fajne. Aha, polecam od razu wybrać jakiś zestaw, bo tak biednie bawić się tylko jedną lalką bez żadnych akcesoriów. Szybko znudzi się małej taka zabawa.
Dzięki za porady i przestrogi, a także odrobinę strachu. Sklepu innego szukać nie będę, więc składam zamówienie i liczę, że córce spodoba się to co kupię. Dzięki za pomoc!
Przekierowanie