Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Co daje kurs wspinaczki skałkowej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Jestem już dość długo amatorką wspinaczki skałkowej i chyba całkiem dobrze radze sobie na róznego rodzaju drogach w terenie. Niedawno dowiedziałam się o tym, ze warto w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat wspinaczki odbyć profesjonalny kurs wspinaczki skałkowej. Orientujecie się, co konkretnie daje taki kurs?
Według mnie dobry kurs wspinaczki skałkowej przyda się każdemu miłośnikowi wspinania po skałkach. Można tam się dowiedziec wielu waznych rzeczy, np. na temat sprzętu, węzłów, technik wspinania oraz technik linowych. Organizatorzy takich kursów często oferują też wsparcie róznymi ciekawymi materiałami szkoleniowymi oraz zapraszają do udziału we wspólnych wyjazdach szkoleniowych, sportowych i rekreacyjnych.
Zgadzam się z tym. Mnie również dużo dał specjalistyczny kurs wspinaczki skałkowej. Zorganizowała go doświadczona placówka, która o swojej propozycji kursów skałkowych pisze na stronie internetowej https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-skalkowy.html. Na kursie poznałam rózne style wspinania oraz ciekawe rejony wspinaczkowe. Poznałam też wielu ciekawych ludzi, z którymi łaczy mnie wspólna pasja. Z niektórymi z nich nadal się spotykam.
No więc ja chyba również zapisze się na kurs wspinaczki skałkowej, który organizuje ta szkoła. A możesz mi coś więcej napisac na temat tej placówki?
Placówka nazywa się polskaszkolaalpinizmu.pl i kształci przede wszystkim w zakresie wspinaczki skałkowej oraz alpinizmu przemysłowego. W jej ofercie znajdują się też m.in. szkolenia lawinowe, lodowcowe, jaskiniowe i snowboardowe. Ja na razie odbyłam tam tylko kurs wspinaczki skałkowej, ale interesuje mnie również kurs snowboardowy i kurs instruktora alpinistycznych technik linowych.
Widzę, ze oferta tej placówki jest całkiem szeroka. A jak to się stało, ze trafiłas akurat do tej szkoły?
Znajomi polecili mi te placówkę. Mówili, że oferowane przez nia kursy sa dobrze przemyślane, obfitujące w ciekawe zajęcia i niedrogie. Zachęcona ich opiniami zdecydowałam się na organizowany przez tę szkołę kurs wspinaczkowy i nie zawiodłam się. Spodobała mi się przyjazna atmosfera panująca na zajeciach, a także dobre podejście prowadzących. Teraz chętnie wróce do tej szkoły na inny kurs.
Przekierowanie