Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Bielizna firmy Jarpol – dobre staniki dla pań z obfitym biustem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję Waszej pomocy. Mianowicie moja małżonka ma naprawdę duży rozmiar biustu i teraz szukam jakichś ładnych staników dla niej. Trafiłem na jakąś firmę bieliźniarską Jarpol, ale nie jestem pewien, czy to dobry wybór. Któraś z Was używa tych staików?
Ziomek, czemu Ty żonie staniki wybierasz? Big Grin Ona sama nie potrafi?
Po pierwsze, nie jestem Twoim ziomkiem. Po drugie, nie muszę Ci się tłumaczyć, dlaczego tak jest.
Nie przejmuj się nim. Takie trolle internetowe są wszędzie, co to muszą się dowartościować i myślą, że są zabawni. Moja znajoma chyba coś kiedyś o nich wspominała, tj o tych stanikach i mówiła, że wygodne.
Oj bardzo wygodne! Bielizna Jarpol jest świetna własnie dla kobiet, które mają bardzo duże piersi. Ja sama mam 100DD i długo, bardzo długo się męczyłam w za małych stanikach. Dopiero właśnie odkryłam ofertę tej firmy w hurtowni pod adresem https://www.atrakcyjna.pl/130/bielizna+jarpol. Jeśli małżonka ma problem ze sanikami, to na pewno tutaj znajdziecie odpowiedni rozmiar dla niej Smile Poza tym, są bardzo wygodne i ślicznie wyglądają na piersiach. Nie ściskają ich, a podkreślają.
Super, dzięki Smile
Hm, a mają też biustonosze na duże, ale już nie aż tak obfite biusty?
Wiesz co, patrzę po ich podstronach i trafiłam na link https://www.atrakcyjna.pl/80/bielizna+viki, więc śmiało można powiedzieć, że owszem. Pod tym adresem kupisz akurat biustonosz Viki, ale z tego co wiem, to też dobra firma. Moja siostra nosi od nich staniki i jest zadowolona Smile
Ta hurtownia w ogóle jest ciekawym miejscem. Mają nie tylko ciekawą bieliznę na co dzień dla pań i dla panów, ale też, i słuchajcie tego… Jeśli kogoś interesuje szlafmyca męska, albo w ogóle bielizna do snu, to wystarczy wejść pod ten link https://www.atrakcyjna.pl/c/pl/8_15/5/1/...froki.html. Zdaję sobie sprawę, że da wielu szlafmyca to relikt przeszłości, ale dla starszych mężczyzn to wciąż jedna z tych rzeczy, które warto mieć w swojej safce nocnej.
Przekierowanie