Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam powracający problem z łupieżem i szukam sprawdzonego szamponu który pomoże mi się go pozbyć. Słyszałam że podobno nizoral daje dobre efekty, ale kosztuje nie mało więc wolałam najpierw zapytać na forum. Co o nim sądzicie?
Sam szampon bardzo dobrze sobie radzi, ale warto sprawdzić czy nie masz czasem innych problemów ze skórą głowy, bo wtedy szampon nie pomoże. Ja miałem problem z łuszczycą i dopiero po zastosowaniu odpowiedniej maści przestało mi się sypać z głowy.
To też chyba zależy gdzie kupisz. Na aptekamini.pl/nizoral-szampon-100-ml.html znalazłam ten nizoral i wydaje mi się że jego cena nie jest aż taka wysoka. Jeżeli chodzi o skuteczność to jak najbardziej, jest dużo lepszy niż te szampony z reklam w telewizji Wink
Ja już kiedyś mówiłem ze polecam takie strony jak właśnie aptekamini.pl bo nie tylko można tam znaleźć dużo więcej rzeczy niż w standardowej aptece ale masz tam dużo więcej informacji na temat tych produktów. Łatwiej podjąć słuszny wybór.
Sam szampon fajnie sobie radzi ale tak jak kolega wyżej pisał, łupież może być spowodowany różnymi rzeczami i nie zawsze sam szampon ci pomoże.
Przekierowanie