Fani fify i piłki nożnej

Pełna wersja: Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy są tu może jacyś użytkownicy samochodów Renault? Szukam kogoś kto może mi polecić jakiś konkretny serwis w okolicy Poznania. Zależy mi na tym, żeby serwisanci byli na naprawdę sprawdzeni, bo mam auto kolegi, które powiedzmy nieco udało mi się uszkodzić. Chciałbym, żeby zrobili wszystko, żeby auto wyglądało i działało jak wcześniej.
No to nieźle musiałem nabroić tym samochodem. Przyznaj się, pewnie jakaś stłuczka przy dużej prędkości.
No właśnie nie za bardzo. Jakieś tam obtarcie jest, ale to szkoda parkingowa. Bardziej chodzi mi o silnik. Kumpel cały czas mówił paliwo, paliwo, to i paliwo zatankowałem...do diesla.Odpalić odpalił, ale potem było już dużo gorzej. W tej chwili aut podróżuje na lawecie Smile))
No to faktycznie nie zazdroszczę. Zajrzyj na Serwisyaso.pl, to znajdziesz tam całą listę dostępnych warsztatów marki Renault.
Bez problemu znajdziesz punkt serwisowy w Poznaniu, gdzie z takim uszkodzeniem sobie poradzą. To wbrew pozorom bardzo popularna usterką, która trochę pracy wymaga. Ale spokojnie serwis Renault w okolicy Poznania wyczyści cały układ paliwowy, zmieni płyny, które uległy zanieczyszczeniu i co najważniejsze wymieni filtr paliwa.
Mi się też to zdarzyło kiedyś, ale mam szwagra mechanika, który mi szybko pomógł.
Ja z takim uszkodzeniem trafiłem do aso Mercedes. Panowi powiedzieli mi tylko, że jeszcze parę metrów i mógłbym szykować pieniądze na nowy silnik. Jak się okazuje to nie jest naprawa gwarancyjna, chociaż w aso niemieckiego producenta dużo rzeczy robią na gwarancji.
Przez pierwsze lata używania auta się przecież nie psują, więc dla niektórych ta gwarancja to tylko taka formalność.
No akurat nie zgodzę się z tobą, bo ja mam Toyotę. I w drugim roku mojego używania silnik zaczął tracić moc. Aso Toyota Poznań zdiagnozowali awarię wtryskiwaczy i na szczęście je wymienili. Dlatego twierdzę, że aso Toyota w Wielkopolsce są po stronie klientów.
Przekierowanie