Fani fify i piłki nożnej
Cambridge English – co to jest? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Czas wolny (/dzial-czas-wolny)
+--- Wątek: Cambridge English – co to jest? (/w-cambridge-english-%E2%80%93-co-to-jest)



Cambridge English – co to jest? - Wampir432 - 04-04-2016 01:49 AM

Cześć, wpadła mi ostatnio w ręce ulotka na temat egzaminów Cambridge English w jednym z ośrodków szkoleniowych w Warszawie i zainteresowałem się tym tematem. Domyślam się że jest to szkoła języków obcych ale powiedzcie mi i do czego może mi się to przydać. Mój angielski jest na poziomie początkującym i zastanawiam się czy jest sens zapisywania się do tej szkoły.


Cambridge English – co to jest? - Sqeer - 04-04-2016 04:39 AM

Hej, chodzi Tobie o szkołę Lang LTC czy Angloschool? Sam uczęszczałem swego czasu do tej pierwszej szkoły a mój angielski również był na poziomie podstawowym. W dwa lata osiągnąłem poziom średniozaawansowany i mogłem przystąpić do egzaminu FCE a w tym roku przygotowuję się do kolejnego egzaminu na poziomie zaawansowanym – CAE.


Cambridge English – co to jest? - Wampir432 - 04-04-2016 04:55 AM

To była akurat ulotka British Council powiedz mi coś więcej o tych egzaminach Cambridge English.


Cambridge English – co to jest? - Sqeer - 04-04-2016 05:41 AM

Na te i wiele innych pytań dotyczących Cambridge English odpowiedź znajdziesz np. na stronie fce.pl, mas tam opisane różne egzaminy Cambridge – od KET do CPE, listę centrów egzaminacyjnych w całej Polsce a także ciekawostki dotyczące języka angielskiego na blogu pod adresem informacje na temat studiowania i pracy za granicą.


Cambridge English – co to jest? - Wampir432 - 04-04-2016 05:59 AM

Ok, już zaglądam, dzięki za tą garść informacji.