Fani fify i piłki nożnej
Jaki prezent dla chłopca? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Familia (/dzial-familia)
+--- Wątek: Jaki prezent dla chłopca? (/w-jaki-prezent-dla-chlopca)



Jaki prezent dla chłopca? - lunaLa - 11-28-2016 09:10 AM

Doradźcie, jaki prezent kupić dziesięcioletniemu chłopcu?


Jaki prezent dla chłopca? - Sznur - 11-28-2016 09:45 AM

Kup mu jakieś klocki albo samochód zdalnie sterowany. Teraz jest tak duży wybór takich zabawek, że nawet za mniejsze pieniadze można znaleźć coś w miarę sensownego. Sprawdź sobie na przykład w sklepie Zabawki do Zabawy. To taki sklep internetowy, gdzie mają mnóstwo klasycznych zabawek dla chłopców w różnym wieku.


Jaki prezent dla chłopca? - lunaLa - 11-28-2016 10:55 AM

No właśnie nie mam zamiaru wydawać strasznie dużych pieniędzy na taki prezent, a wiem że lego jest bardzo drogie, więc chyba tylko jakieś autko pozostaje.


Jaki prezent dla chłopca? - Sznur - 11-28-2016 12:41 PM

prócz klockow Lego na rynku są jeszcze inne rodzaje klocków, często dużo ciekawsze. Zobacz sobie chociażby te klocki dozabawy.com/71_cobi-klocki. Szczególnie ciekawie wygladają różne czołgi i samoloty wojskowe. W zestawach Lego takich pojazdów w ogóle nie ma, a chłopcy w wieku 10-lat chętnie bawią się w wojne i taka zabawka na pewno ucieszy dziesięciolatka. Pyzatym klocki Cobi są tańsze niż Lego.


Jaki prezent dla chłopca? - WieraO - 11-28-2016 01:55 PM

Jak chcesz zaoszczędzic to kup mu po prostu puzzle, albo jakąs grę planszową. Nie musi to być coś strasznie drogiego i wyrafinowanego. Dziecko cieszy się z samej idei prezentu, a nie zawsze z tego, czym ten prezent jest w rzeczywistości.


Jaki prezent dla chłopca? - badsoldier - 11-28-2016 04:48 PM

Najprostszy wybor to kupno jakiegoś modelu samochodu, najlepiej metalowego, bo takie są najtrwalsze i najładniejsze. W sklepach online metalowych modeli samochodów jest od groma, także z łatwoscią znajdziesz taki pojazd, na który będzie Cię stac. Nie musisz od razu kupowac modelu auta za kilkaset złotych. Chociaz wiadomo, że im droższa zabawka tym lepiej wykonana i tym bardziej atrakcyjna dla dziecka.


Jaki prezent dla chłopca? - Wampir432 - 11-28-2016 05:22 PM

Teraz mało już kto coś takiego kupuje, ale moim zdaniem dla chłopca w tym wieku najlepszą zabawką jest zestaw plastikowych zołnierzyków.


Jaki prezent dla chłopca? - pozytywna - 11-28-2016 05:52 PM

Same militarystyczne zabawki proponujecie. Moim zdaniem lepszą opcją jest jakaś gra zręcznościowa, albo nawet zwykła piłka.


Jaki prezent dla chłopca? - lunaLa - 11-28-2016 08:13 PM

Pisaliscie o tych modelach i to mnie natchnęło. Już mam prezent za rozsądną kwotę Smile Pozdrawiam!