Fani fify i piłki nożnej
W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? (/w-w-jaki-sposob-tanio-przeprowadzic-przeprowadzke)W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? - Wampir432 - 12-05-2016 12:42 PM

Szukam do pomocy kogos, kto ma doświadczenie w przeprowadzkach i kto nie wycenia swoich usług bardzo wysoko. Może być to osoba prywatna albo firma.


W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? - złotousty - 12-05-2016 02:20 PM

Ja bym raczej nie liczył na pomoc osób prywatnych, no chyba, że znajdziesz kogoś chętnego wśród Twoich znajomych. O wiele bezpieczniej i rozsądniej jest powierzyć transport swoich rzeczy z mieszkania solidnej firmie. Wówczas możesz mieć pewność, że transport odbędzie się szybko i bezproblemowo.


W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? - WieraO - 12-05-2016 03:19 PM

Zgadzam sięz kolegą. jeśli zalezy Ci na niskich cenach, to polecam zapoznać się z cennikiem jednej sprawdzonej firmy - http://wikiprzeprowadzki.pl/cennik/. Jest tam podana najniższa stawka za usługę transportową na terenie Warszawy, która moim zdaniem jest bardzo przystępna. Ale jak wiadomo każda usługa jest wyceniana indywidualnie, dlatego też, żeby poznac wstępną wycenę danego zlecenia, należy skontaktowac się z tą firma telefonicznie i przedstawić jej swoje oczekiwania.


W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? - Wampir432 - 12-05-2016 05:02 PM

Rozumiem. Dziękuję za link. Cennik tej firmy jest naprawde przystępny, dlatego też chętnie się z nią skontaktuję, żeby zapytac o wycenę i ewentualnie wolne terminy, jakie ma do dyspozycji.


W jaki sposób tanio przeprowadzić przeprowadzkę? - WieraO - 12-05-2016 06:55 PM

NIe ma za co Wink