Fani fify i piłki nożnej
Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? (/w-czy-profesjonalne-czyszczenie-naprawde-jest-takie-skuteczne)



Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - syyyrenqa - 12-09-2016 02:06 PM

Chodzi mi o usługi świadczone przez firmy takie jak pranie tapicerki w samochodzie czy kanap w domu. Coraz więcej widzę takich ofert i czasem nawet mnie kusi żeby skorzystać ale wydaje mi się, że są to dość drogie usługi, dedykowane dla bogatych którym nie chce się sprzątać czy nie mają czasu, a więc kosztowne jako luksusowe. I w ogóle zastanawiam się, czy warto, bo przecież teraz w sklepach jest tyle nowoczesnych środków że chyba to co się da doczyścić to można samemu a jak już coś nie schodzi mimo szorowania to chyba nawet profesjonalista nie pomoże


Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - Panda - 12-09-2016 03:45 PM

Mylisz się w całej rozciągłości Smile


Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - syyyrenqa - 12-09-2016 06:10 PM

Tak? No to słucham, czemu? Chętnie dowiem się jak to jest, po to jest ten temat


Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - Panda - 12-09-2016 08:47 PM

Jak sobie zlecisz na przykład pranie tapicerki samochodowej takiej firmie to przekonasz się, że efekt jest o niebo lepszy. Oczywiście jak zabrudzenia nie są jakieś szczególnie uporczywe to można samemu wyczyścić ale czasem zdarzają się szczególnie trudne plamy, chyba każdy to wie, i wtedy samemu nic się nie zdziała, wyobraź sobie na przykład że rozlewasz czerwone wino na białą kanapę, nie wydaje mi się, żebyś sama była w stanie doprowadzić ją do perfekcyjnego stanu. A takie firmy mogą Smile


Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - Szwedka - 12-09-2016 09:11 PM

To prawda, oni przede wszystkim mają specjalne urządzenia których większość z nas nie posiada, na przykład odkurzacze parowe, których nie opłaca się kupować i lepiej własnie skorzystać z takiej firmy, która ma. Mają też lepsze środki czyszczące wiec jak masz jakieś trudne zabrudzenia to wcale się nie wahaj. Ja sama korzystam z usługi prania dywanów w Poznaniu bo mam jasne, długowłose dywany i chyba bym się zamęczyła przy ich czyszczeniu a i tak efekt nigdy nie byłby dobry, tylko by zszarzały od wcierania brudu w włókna Smile Więc jak coś to polecam firmę ecomyjnia-poznań.pl, ja jestem bardzo zadowolona Smile


Czy profesjonalne czyszczenie naprawdę jest takie skuteczne? - syyyrenqa - 12-09-2016 10:16 PM

Ciekawe, o tym, że mają specjalne środki nie wiedziałam, to już samo to chyba jest dobrym powodem żeby korzystać z takich usług jak zajdzie potrzeba. Dobrze wiedzieć gdzie szukać, dzięki Smile