Fani fify i piłki nożnej
Jak ożywić salon? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Jak ożywić salon? (/w-jak-ozywic-salon)Jak ożywić salon? - lunaLa - 12-12-2016 10:21 AM

Witam! Właśnie z mężem zdecydowaliśmy się na remont naszego salonu. Czekają nas gruntowne zmiany, bo ten obecny już w ogóle mi się nie podoba! Jest bardzo ciemny, pomalowany na beżowo i brązowo. Chciałabym coś ożywić i dodać nieco koloru. Nie za bardzo mam pomysł, jak to zrobić, żeby nie przesadzić. Możecie mi doradzić?


Jak ożywić salon? - WieraO - 12-12-2016 01:16 PM

Może na początek wystarczą jedynie dodatki i przemalowanie ścian na biało. Tutaj znajdziesz fajne doniczki do salonu: ladecora.pl/donice-do-salonu/, więc kup sobie na przykład sztuczną palmę i wsadź ją w jakąś ekstra osłonkę na roślinkę! Moim zdaniem to już poprawi wygląd całego wnętrza. Rośliny naprawdę je ożywiają! Najlepiej jakieś duże!


Jak ożywić salon? - lunaLa - 12-12-2016 04:13 PM

No sama nie wiem. Myślałam raczej o większych zmianach, czyli malowanie, wymiana mebli itd. Ale w sumie nowe donice też by mi się przydały. Wiecie czy mogę np. je wystawić zimą na balkon? Chciałabym trzymać w nich potem choinkę na balkonie.


Jak ożywić salon? - pozytywna - 12-12-2016 04:44 PM

Moim zdaniem nie. Lepiej kup już takie specjalne odporne na mróz i będzie problem z głowy. Tutaj je znajdziesz: ladecora.pl/donice-mrozoodporne/ i je na pewno możesz śmiało trzymać na dworze i nic się z nimi nie stanie. Nie będą pękać ani nic z tych rzeczy. Bez problemu zasadzisz w nich choinkę na zewnątrz.


Jak ożywić salon? - syyyrenqa - 12-12-2016 06:17 PM

Jak chcesz zrobić gruntowny remont mieszkania to zmień wszystko. Kolor ścian, meble itd. Fajne dodatki, takie jak doniczki właśnie mogą super wyglądać we wnętrzu, więc nie rezygnuj z nich! Tylko najpierw pomyśl, w jakim stylu chciałabyś mieć urządzone wnętrze, żeby za bardzo się nie różniło od siebie!