Fani fify i piłki nożnej
Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Familia (/dzial-familia)
+--- Wątek: Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? (/w-dlaczego-tak-rzadko-mozna-trafic-na-bio-produkty)



Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - woalka - 12-12-2016 09:37 AM

Wróciłam kilkanaście dni temu z długiego pobytu w Stanach Zjednoczoncyh, gdzie doswiadczyłam niezwykłej mody na odżywianie się w stylu bio. Tam już mnóstwo osób uzyskało świadomość i wie jak się zdrowo odżywiać. W Polsce nie mogę znaleźć nawet jednego sklepu z tego rodzaju żywnością, chociaż przyznaję szukałam bardzo szeroko. Dlaczego tak jest?


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - Szwedka - 12-12-2016 11:56 AM

To chyba coś słabo szukałaś, bo jest takich sklepów dość sporo . W każdym dużym mieście znajdziesz co najmniej kilka, chocciaż jeśli chodzi oczywiście o jakość sprzedawanych produktów to w każdym będzie inna, bo pewnie każdy ma innego dostawcę jeśli chodzi o asortyment.


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - niepewny - 12-12-2016 01:27 PM

Koleżanka ma rację, nie ma problemu z dostępem. Ja poszedłem jeszcze dalej i zakupy bio robię tutaj http://www.ekologicznie.net.pl/pl/i/Produkty-bio/23, czyli wszystko w jednym miejscu i za niewielki pieniądze. Zamawiam i mam wszystko dostarczone do domu Smile))


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - woalka - 12-12-2016 03:28 PM

A jednak, nie postarałam się Smile)))


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - pozytywna - 12-12-2016 03:47 PM

Powiem Wam tylko jedno, że żeby powstałe doskonałe dania to nie wystarczy tylko i wyłącznie super produkt, chociaż takie można kupic w sklepie, o którym kolega pisze. Tutaj trzeba jeszcze umieć gotowac... Niektórzy nazywają się specjalistami w gastronomii, a tak naprawdę to nie mają zielonego pojecia z czym przychodzi im się zmierzyć.


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - 25cent - 12-12-2016 04:47 PM

Ja tam nie zwracam uwagi na to, z czego jest robiony danie. Ważne, żeby mi smakowało...


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - pozytywna - 12-12-2016 05:50 PM

Niezbyt rozsądnie z Twojej strony.


Dlaczego tak rzadko można trafić na bio produkty? - WieraO - 12-12-2016 07:29 PM

Dokładnie...Ludzie jednak nie łapią tego, że to co dzisiaj dodaje się do żywności to prawdziwa tablica z pierwiastkami. Oczywiście nie ma co drmatyzować, ale nazbierałoby się tego trochę.