Fani fify i piłki nożnej
Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym (/w-potrzebny-adwokat-pomagajacy-przy-zamowieniu-publicznym)



Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym - woalka - 12-16-2016 02:43 PM

Witam serdecznie. Moi drodzy słyszałam że mogę wynająć adwokata do pomocy przy zamówieniu publicznym. Chodzi o stworzenie oferty i czuwanie nad wszystkim, ewentualnie o odwołanie się. Z góry dzieki za pomoc.


Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym - badsoldier - 12-16-2016 04:01 PM

Adwokaci się tym nie zajmują. Przystepujac do zamówienia składasz wszystko samodzielnie. Pozdrawiam.


Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym - Wampir432 - 12-16-2016 04:49 PM

Czyli jak olbrzymia firma X przystępuje do przetargu na budowę metra to prezes osobiście składa dokumenty? Może jeszcze wszyscy akcjonariusze i spekulanci akurat posiadający akcje firmy X w portfelu? Oj chłopie, bzdury opowiadasz. Kompetencje adwokackie w tym zakresie sprawdzisz na stronie dowolnej kancelari, proszę - kancelaria-szymczykiewicz.pl/zamowienia-publiczne-przetargi/, pozdrawiam również.


Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym - Szwedka - 12-16-2016 06:48 PM

Przepraszam za wtrącanie się ale na tej stronie: kancelaria-szymczykiewicz.pl/sprawy-rodzinne/ przeczytałam o rozliczeniach konkubinatu a tak się składa że mam z byłym chłopakiem kilka niezamkniętych spraw które chciałabym uregulować zanim wyjade za granice. Mógłby mi ktoś opisać ile to moze trwac i czy takie sprawy zwykle kończą się pozytywnie?


Potrzebny adwokat pomagający przy zamówieniu publicznym - pozytywna - 12-16-2016 09:00 PM

Pozytywnie dla kogo? Tongue. Z doświadczenia wiem ze takie sprawy mogą się ciągnac zaleznie od skomplikowania tytułów prawnych do rzeczy ale spróbować warto bo kto wie jaki bedzie finał Smile. Powodzenia.