Fani fify i piłki nożnej
Najlepsze opony Continental na lato - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Czas wolny (/dzial-czas-wolny)
+--- Wątek: Najlepsze opony Continental na lato (/w-najlepsze-opony-continental-na-lato)



Najlepsze opony Continental na lato - Sznur - 12-21-2016 03:01 PM

Cześć. Jak tam u Was sytuacja wygląda z oponami? Teraz akurat jestem trochę przy kasie, więc szukam dla siebie jakichś opon na lato. Zimówki mam bardzo dobre, już je jakiś czas temu kupiłem, ale dobrze w nie zainwestowałem i się sprawdzają, więc teraz takie same na lato kupić. Może Continental?


Najlepsze opony Continental na lato - badsoldier - 12-21-2016 03:52 PM

Moim zdaniem opony letnie Continental to jest bardzo dobry wybór i jak masz taką możliwość to je nawet bez zastanowienia kupuj, a nie będziesz żałował, bo są naprawdę świetne. Ja tez ich używam od jakiegoś czasu


Najlepsze opony Continental na lato - Szwedka - 12-21-2016 06:41 PM

Mój mąż też mnie namówił właśnie na Continental opony letnie od tej firmy naprawdesa godne polecenia. Jak chcesz to sobie sprawdz na stronie sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-continental-letnie że tam dostaniesz je w całkiem dobrej cenie wiec nie będziesz załować


Najlepsze opony Continental na lato - badsoldier - 12-21-2016 07:29 PM

Kirczę, właśne też szukałem takiego dobrego sklepu, gdzie będę mógł kupić te świetne opony w tak niskich cenach. A Ty z takimi ofertami normalnie mi spadasz chyba jak manna z nieba. Bardzo się cieszę, że się udało tu wejść


Najlepsze opony Continental na lato - Sznur - 12-21-2016 09:09 PM

Ja też właśnie jestem bardzo zadowolony i nawet nie podejrzewałem, że tak świetnie mi pójdzie tutaj z wyborem opon ito na forum. Big Grin Tak tylko zapytałem i się okazało, że bardzo dobrze zrobiłem, bo teraz opony letnie Continental będę miał w świetnej cenie


Najlepsze opony Continental na lato - Szwedka - 12-21-2016 09:34 PM

To super się cieszę, że Wam pomogłam z oponami!