Fani fify i piłki nożnej
Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? (/w-kto-mi-zrobi-dobre-okna-na-zamowienie-w-szczecinie)

Strony: 1 2


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Wacław - 01-09-2017 07:38 AM

Z racji tego ze budowa domu powoli dobiega ku koncowi to trzeba brać się za wykończeniówkę. No i muszę teraz zamowić okna. Potrzebuje na wymiar i najlepiej PCV. Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie?


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Sqeer - 01-09-2017 10:03 AM

u mnie z budowa to samo Wink końcówka, ale tego konca nie widac wogole.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Sqeer - 01-09-2017 10:15 AM

No jak chcesz już brac koniecznie na zamowienie to musisz dobrze wymierzyc jakich okien potrzebujesz. Bo jak np. masz ciemne okna, to wtedy okna szybciej robią się ciepłe, szybciej się nagrzewają i dlatego one muszą mieć wiecej miejsca na to. A jak standardowo wezmiesz białe, to wtedy już takiego problemu nie masz.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Wacław - 01-09-2017 11:14 AM

Akurat trochę zaszalałem z budowa i tylko połowa okien jest standardowych. Reszta na zamówienie. No i wiadomo, że cenowo to inaczej wyglada….


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Sqeer - 01-09-2017 01:11 PM

Okna to tez bierze się pod kolor elewacji i dopasowuje się do środka, żeby to wszystko w jakis sensowny sposób grało, bo inaczej to z chałupy robi się jakiś cyrk a nie dom. Lepiej weź jakieś grubsze ramy ponad 80 mm to wtedy masz bardziej energooszczędny dom i to się przyda jak nic w okresie jesienno-zimowym.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Wacław - 01-09-2017 02:52 PM

Jak chcesz okna na zamówienie Szczecin jest dobrym miastem by je znaleźć. Możesz zajrzeć na stronę producentokien.eu/okna-na-wymiar/ i zobaczyć co mają. Ja od nich zamawiałem, jak budowalem sobie chate. Oni robią na wymiar okna PCV i okna aluminiowe. A poza tym to producent okien wiec cenowo tez nie ma zadnej lipy.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Sqeer - 01-09-2017 03:51 PM

jak są nietypowe kształty to koniecznie trzeba na zamówienie brac. inaczej nie da rady.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Hetfield - 01-09-2017 04:00 PM

No warto z czasem do okien kupić rolety, żeby tak słonce nie oślepiało latem. Nawet wewnętrzne z jakiegoś materiału albo z bambusa też ładnie wyglądają. No a jak na zamówienie bierzesz to od razu dopasowujesz je do tego jak twój dom ma wyglądać. Wiec wszystko jest estetycznie.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - redmonster - 01-09-2017 05:34 PM

Najlepiej żeby okno chroniło przed wiatem i nadmierną utratą energii. Ale to zalezy od tego gdzie ktos dokladnie mieszka.


Kto mi zrobi dobre okna na zamówienie w Szczecinie? - Hetfield - 01-09-2017 06:23 PM

Przy oknach nie wolno zapominac o mikrowentylacji bo inaczej to wyhodujemy sobie pleśń.