Fani fify i piłki nożnej
Szukam ładnych wózków na zakupy - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Szukam ładnych wózków na zakupy (/w-szukam-ladnych-wozkow-na-zakupy)



Szukam ładnych wózków na zakupy - Szwedka - 01-26-2017 12:09 PM

Przygotowuję się do założenia sklepu. Lokal już jest ogarnięty, powoli ruszamy z reklamą. Ale zastanawiam się jeszcze nad wózkami na zakupy. Chcę jakieś ładne wózki na zakupy. Gdzie kupowac?


Szukam ładnych wózków na zakupy - pozytywna - 01-26-2017 12:54 PM

Co do wózków na zakupy to one muszą być solidne, mogą być częściowo z plastiku wykonane, ale muszą być solidne. No i na pewno estety tyczne bo one też sprawiaja, że w zupełnie inny sposób odbiera się sklep.


Szukam ładnych wózków na zakupy - WieraO - 01-26-2017 01:46 PM

kiedy ja potrzebowalam, by kupić wózek na zakupy to tutaj zajrzałam sklepikaria.pl/64-wozki-sklepowe no to jest sklep, który w ogóle ma rózne rzeczy do sklepów, wyposażenie, kosze sklepowe, ale też meble sklepowe. Więc jak czegoś jeszcze ci brakuje to możesz to jeszcze domówić.


Szukam ładnych wózków na zakupy - Sara - 01-26-2017 04:34 PM

każdy wie, że wózki na zakupy to nie tylko wyglad i praktyka, ale w ogole nieraz zmienia nastawienie klienta do firmy. Przeciez wózek musi być wygodny, bo wtedy wydawanie pieniędzy przychodzi lekka reka tak mysle hehe Tongue


Szukam ładnych wózków na zakupy - WieraO - 01-26-2017 06:21 PM

wiesz ta firma Sklepikaria ma rózny asortyment no i niezależnie od tego jak duzy się prowadzi slep, to można sobie naprawde wiele rzeczy kupic. Bo regały sklepowe przydadzą się w małych sklepach też.