Fani fify i piłki nożnej
Meridian – czy warto z nimi inwestować? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Meridian – czy warto z nimi inwestować? (/w-meridian-%E2%80%93-czy-warto-z-nimi-inwestowac)



Meridian – czy warto z nimi inwestować? - Wacław - 02-14-2017 09:05 AM

Witam wszystkich użytkowników forum. Czy ktoś z Państwa orientuje się może odnośnie tego czy warto jest inwestować na przykład w lasy polskie? Znalazłem informację o firmie, która pomoże w taką inwestycję się zagnieździć. Czy ktoś z was może już korzystał z niej i mógłby coś więcej o niej powiedzieć?


Meridian – czy warto z nimi inwestować? - Panda - 02-14-2017 09:15 AM

Witaj. Firma jak firma, pracują tam doświadczeni prawnicy i nie tylko. Myślę, że posiada odpowiedni staż i wiele oferuje. Sądzę, że inwestowanie w lasy polskie to bardzo dobry pomysł. No oczywiście to tylko moje zdanie, pewnie znajdą się tacy, którym ten pomysł jakoś przeszkadza.


Meridian – czy warto z nimi inwestować? - niepewny - 02-14-2017 11:30 AM

Jak dla mnie wszystko jest dobre, jak się wie jak tego używać. Meridian to profesjonalna firma. Mają wiele do zaoferowania. To trzeba przyznać, mnie najbardziej zaskoczył fakt, że można także inwestować w ziemię rolną. Podam na nich namiar to wszystko będzie jasne http://mfmsa.pl/. Czasami warto się skusić i zainwestować pieniądze w coś co pozornie zdaje się być mało istotne.


Meridian – czy warto z nimi inwestować? - Sara - 02-14-2017 12:43 PM

Mało istotne? Ziemie rolne mało istotne? Człowieku?! Przecież cena ziem poszła ostro w górę!


Meridian – czy warto z nimi inwestować? - niepewny - 02-14-2017 03:05 PM

no kiedyś dla mnie ziemie rolne nie miały takiej wartości. Oczywiście orientuję się, że ceny są wyższe, dlatego tym bardziej polecam, aby inwestować w ziemie. Pozdrawiam


Meridian – czy warto z nimi inwestować? - Szwedka - 02-14-2017 05:19 PM

Witajcie. Ja też mam bardzo dobre skojarzenia z firmą Meridian Fund. Też zainwestowałam swoje pieniądze i nie żałuję. Bardzo dobrze zorganizowana firma, mają niezbędną wiedzę i rzeczywiście uczą cierpliwości, która popłaca. Dla kogoś kto liczy na zysk nie zważając na długoterminową inwestycję to najlepsza opcja.