Fani fify i piłki nożnej
Szukam ładnych granitów w Poznaniu - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Szukam ładnych granitów w Poznaniu (/w-szukam-ladnych-granitow-w-poznaniu)Szukam ładnych granitów w Poznaniu - Panda - 02-28-2017 01:35 PM

Planuję, żeby w kuchni wyspa była zrobiona z granitu. Czy wiecie może gdzie to mogę zamówić w Poznaniu lub gdzies w pobliżu? Jak to może wyglądać cenowo?


Szukam ładnych granitów w Poznaniu - Hetfield - 02-28-2017 04:19 PM

Wiesz rzeczy wykonywane z granitu sa niezwykle trwałe i solidne. Sa odporne na uszkodzenia a poza tym sa estetyczne przez bardzo dlugi okres czasu. Wiec dobrze wybrałaś : ) ja na razie zbieram kase na wykończenie domu i jak starczy kasy to tez pomyslę o granitach na chacie.


Szukam ładnych granitów w Poznaniu - baskijczyk - 02-28-2017 04:47 PM

No akurat granit można wykorzystywać do wielu roznych celow. Możesz sobie z nich zrobic parapety wewnętrzne i zewnętrzne czy schody no i z tym nie ma większego problemu w Poznaniu.


Szukam ładnych granitów w Poznaniu - niepewny - 02-28-2017 05:19 PM

Dla mnie liczy się jakość i dla wszystkich tych , którym liczy się jakość to jednak parapety granitowe np. to jest cos dobrego. Bo nie ma co ukrywac ale to tak nie niszczy się tak szybko jak plastik który często blaknie pod wpływem promieni słonecznych. A to szczególnie wazne, jeśli mamy dom bardzo nasłoneczniony.


Szukam ładnych granitów w Poznaniu - William_Wallance - 02-28-2017 07:50 PM

Ja granity w Poznaniu tez niedawno kupowalem. Zamowilem sobie parapety z granitu. To jest bardzo trwały material wiec nie trzeba się martwic ze się szybko zniszczy. A poza tym to bardzo ładnie się prezentuje. Jak chcesz to sam możesz zajrzec tu http://www.poznan.onyxmarmury.pl/granit/ no i zobaczyc sam przykładowe realizacje. Bo wszystko i tak tu jest robione na zamowienie.


Szukam ładnych granitów w Poznaniu - capo - 02-28-2017 09:25 PM

Teraz coraz wiecej osob stawia na jakość a nie tylko na to by było jak najtaniej i dobrze bo wszędobylskość plastiku już zupełnie przeraża.


Szukam ładnych granitów w Poznaniu - William_Wallance - 02-28-2017 09:37 PM

Ta firma Onyx oferuje tez blaty robocze do kuchni z granitu no i posadzki kamienne. Wykorzystują tez konglomerat jak bys chciała ewentualnie.