Fani fify i piłki nożnej
Czy czytacie składy kosmetyków? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Czy czytacie składy kosmetyków? (/w-czy-czytacie-sklady-kosmetykow)



Czy czytacie składy kosmetyków? - syyyrenqa - 03-01-2017 09:35 AM

hej, czy przejmujecie się składem kosmetyków, których używacie? Macie problem z chemią w produktach? Zastanawiam się ostatnio czy sklep z naturalnymi kosmetykami jest faktycznie lepszą propozycją i czy warto z niego korzystać… nie wiem, może to po prostu kolejna moda, tym razem na bycie Eko? Chętnie poczytam co o tym myślicie.Wink


Czy czytacie składy kosmetyków? - Panda - 03-01-2017 10:05 AM

na początku byłam dosyć sceptyczna. Ale dostałam na gwiazdkę właśnie taki ekologiczny peeling do ciała i zmieniłam zdanie… naprawdę czuć ogromną różnicę w porównaniu do innych, chemicznych produktów. Pewnie też chemicznie idzie to na ilość, a nie na jakość. W produkcji naturalnej trzeba się zdecydowanie bardziej postarać… a moja skóra po takich zabiegach z cukrem i olejkami naturalnymi lepiej wygląda.Wink


Czy czytacie składy kosmetyków? - syyyrenqa - 03-01-2017 11:31 AM

a jaki to był producent, tego peelingu? Pewnie dużo kosztuje? Zauważyłam, że kosmetyki ekologiczne potrafią się bardzo cenić… pytanie czy słusznie.


Czy czytacie składy kosmetyków? - Panda - 03-01-2017 02:03 PM

Peeling od Fresh&Natural , możesz ich bez problemu znaleźć w internecine, mają na swojej stronie ofertę I opis swojej filozofii produkcji. Ceny wcale nie są takie wysokie. W drogerii też spokojnie można tyle zapłacić, jeśli nie więcej, za produkty, które mają w sobie sporo chemii. Warto spróbować i chociaż wyrobić sobie zdanie.


Czy czytacie składy kosmetyków? - woalka - 03-01-2017 04:23 PM

Używam kosmetyków naturalnych, bo w ogóle staram się dbać o swoje zdrowie, dietę. Zawsze starannie czytam etykietki, taki nawyk.Wink A produkty z ich strony http://freshandnatural.pl/produkty/ faktycznie można polecić, bo używają naturalnych składników i one świetnie zgrywają się ze skórą. Ja na przykład uwielbiam olejek arganowy.


Czy czytacie składy kosmetyków? - syyyrenqa - 03-01-2017 06:39 PM

czemu akurat arganowy?Smile nie znam się jeszcze na tym za bardzo…


Czy czytacie składy kosmetyków? - woalka - 03-01-2017 07:19 PM

wiesz co, generalnie polecam poczytać trochę o działaniu różnych składników, wtedy lepiej wychodzi analizowanie składów. A olejek arganowy sam w sobie przyspiesza gojenie ran i szybko regeneruje naskórek. Podobno też poprawia elastyczność i jędrność ciała, no i jeszcze opóźnia starzenie.


Czy czytacie składy kosmetyków? - Christie - 03-01-2017 07:36 PM

warto używać kosmetyków naturalnychWink z tego co zauważyłam jest o wiele mniejsze ryzyko, że będą uczulać. Są delikatniejsze.