Fani fify i piłki nożnej
Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? (/w-gdzie-znajde-dobry-magazynowy-system-informatyczny)



Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - Hetfield - 03-01-2017 11:04 AM

Witam. Szukam dobrego systemu magazynowego informatycznego. Możecie mi coś polecić? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która się czymś takim zajmuje. Ważne żeby to była firma z dobrą renomą, naprawdę godna polecenia. Zależy mi bardzo na kimś, kto już ma doświadczenie i naprawdę zna się na logistyce i magazynowaniu, kto wie jak dostosować system i jaki system wybrać dla danego przedsiębiorstwa. Macie może coś takiego? Jakąś firmę sprawdzoną i polecaną, którą wy też możecie śmiało dalej komuś (tnz konkretnie mnie w tym przypadku) polecić? Będę wdzięczny za pomoc.


Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - redmonster - 03-01-2017 01:47 PM

Sprawdź sobie tutaj ofertę: http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms. Jak dla mnie gdy chce się dobry magazynowy system informatyczny to nie ma lepszego miejsca na szukanie niż właśnie ta firma. Szczerze polecam, są naprawdę świetni.


Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - Hetfield - 03-01-2017 03:04 PM

O, dziękuję Ci bardzo za to polecenie, zaraz sobie sprawdzę.


Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - redmonster - 03-01-2017 05:56 PM

A sprawdzaj, sprawdzaj. Myślę, że bez problemu znajdziesz coś idealnego dla siebie z ich pomocą.


Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - Szwedka - 03-01-2017 06:31 PM

Zgadzam się z kolega wyżej, że to naprawdę bardzo dobra firma jeśli chodzi o informatyczne systemy magazynowe. Znają się naprawdę dobrze na logistyce, pomogą Ci dobrać odpowiedni system magazynowy dla Ciebie i dostosują wszystko do Twoich potrzeb oraz wytłumaczą porządnie co i jak. Dzięki temu jest to naprawdę opłacalna i sensowna inwestycja, która poprawi efektywności pracy w twoim magazynie, usprawni przepływ informacji i poprawi zagospodarowanie przestrzeni, co jest przecież meeega ważne w każdym magazynie.


Gdzie znajdę dobry magazynowy system informatyczny? - Hetfield - 03-01-2017 07:46 PM

Okej, dziękuję bardzo za te opinie i polecenie!