Fani fify i piłki nożnej
Stargard - domy na sprzedaż - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Stargard - domy na sprzedaż (/w-stargard-domy-na-sprzedaz)

Strony: 1 2


Stargard - domy na sprzedaż - syyyrenqa - 03-02-2017 08:30 AM

Czesc wszystkim, szukam w Stargardzie domów na sprzedaż. Ktoś z was może widzial jakies fajne oferty? Albo może ma znajomych, którzy sprzedają fajny dom?


Stargard - domy na sprzedaż - Panda - 03-02-2017 10:37 AM

Moi znajomi sprzedawali fajny pietrowy dom, ale chyba już znaleźli kupca na niego.


Stargard - domy na sprzedaż - armia - 03-02-2017 11:16 AM

A może w necie spróbujesz poszukać czegos?


Stargard - domy na sprzedaż - Szwedka - 03-02-2017 12:36 PM

albo przez jakies biuro nieruchomości?


Stargard - domy na sprzedaż - pozytywna - 03-02-2017 01:38 PM

No wlasnie – ja znam tylko jedno - hestianieruchomosci.pl, bo akurat przez nich szukałam niedawno lokalu do wynajęcia. Ale wiem, ze mieszkania i domy na sprzedaż w Stargardzie tez maja w ofercie. Zaraz może odnajdę jakiś bardziej konkretny dla Ciebie link.


Stargard - domy na sprzedaż - syyyrenqa - 03-02-2017 02:39 PM

Byloby super Smile


Stargard - domy na sprzedaż - Panda - 03-02-2017 03:55 PM

a jaki Cie interesuje konkretnie ten dom? Parter, pietrowka, ile pokoi?


Stargard - domy na sprzedaż - syyyrenqa - 03-02-2017 04:29 PM

raczej chyba pietrowy – już mamy dwójkę dzieci, a mysle, ze na nich się raczej nie skończy Wink oboje z mezem pochodzimy z rodzin wielodzietnych, wiec wiemy jak to fajnie jest i wlasciwie powielimy pewnie rodzinny schemat Wink pokoi wiec musiałaby być pewnie z 6 – tak na wszelki wypadek Smile


Stargard - domy na sprzedaż - armia - 03-02-2017 06:02 PM

To ciekawe podejście biorac pod uwagę, jak wiele par teraz albo nie ma dzieci albo ledwo jedno. Ja mam tylko brata, wiec tez nie wyobrażam soebie, ze jestem tylko jedynaczka Smile


Stargard - domy na sprzedaż - pozytywna - 03-02-2017 08:31 PM

Mam dla Ciebie konkretny link: http://www.hestianieruchomosci.pl/domy,na-sprzedaz,stargard.html. Jak wejdziesz na te strone to będziesz miała aktualne oferty domy w Stargardzie na sprzedaż. Ja tam weszłam tylko na chwilę i widziałam kilka fajnych Smile Jak wspomnialas o liczbie pokoi, to pewnie musialabys spokojnie około 150 m kw. mieć. Te jeszcze maja garaz i jakas kawalek zieleni wokół. Obie rzeczy tez pewnie się przydadzą. Mam nadzieje, ze znajdziesz tam dom swoich marzen Smile