Fani fify i piłki nożnej
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Familia (/dzial-familia)
+--- Wątek: Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? (/w-gdzie-kupie-zestawy-z-serii-littlest-pet-shop)



Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - Sznur - 03-07-2017 09:35 AM

Czy słyszeliście może kiedyś o tych zabawkach z serii littlest pet shop? Mam nadzieję, że tak, bo szukam kogoś, kto poleci mi jakiś fajny sklep online właśnie z tymi zabawkami… Dobrze jakby był szeroki wybór, bo czasami trudno znaleźć coś fajnego, czego dziecko nie ma, niby sporo jest tych zabawek różnych, ale wszędzie wybor jakiś ograniczony… Polecicie coś? Byłoby mi o wiele łatwiej coś wybrać.


Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - woalka - 03-07-2017 11:15 AM

Haha, jako mama pięciolatki nie mogę nie znać tych zabawek. Moja córka je uwielbia i jeśli chodzi o Littlest Pet Shop zestawy to kupuję je zawsze tutaj: ebambini.pl/Zestawy-c1511. U nich jest naprawdę duży wybór i zestawów i pojedynczych zabawek z littlest pet shop. W bardzo dobrych cenach przy okazji.


Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - Szwedka - 03-07-2017 12:09 PM

dokładnie, jeśli chodzi o zabawki czy to z littlest pet shop czy to z my little pony albo dla chłopców z batmanem czy jakimiś innymi super bohaterami to sklep internetowy ebambini.pl jest naprawdę świetnym wyborem. Znajdziesz tam masę oryginalnych zabawek dla dzieci w dobrych cenach.


Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - Sznur - 03-07-2017 01:19 PM

Aha, aha. No super, dzięki za polecenie, sporo mi to ułatwia.


Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - Szwedka - 03-07-2017 02:54 PM

Nie ma problemu, mam nadzieję, że uda Ci się tam znaleźć coś odpowiedniego dla córki.


Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop? - Sznur - 03-07-2017 05:50 PM

Tak przeglądam sobie ten sklep i myslę, że znajdę coś bez problemu, bo tych zwierzaków pet shop jest tam naprawdę sporo. Jeszcze raz dzięki Smile