Fani fify i piłki nożnej
Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Kim jesteś? (/dzial-kim-jestes)
+--- Wątek: Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? (/w-wyposazenie-dla-kliniki-medycznej-%E2%80%93-gdzie-zlozyc-zamowienie)Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - Panda - 04-11-2017 08:32 AM

Pracuję w prywatnej klinice i robimy teraz małą modernizację. Potrzebujemy zamówić nowe szafy lekarskie ponieważ stare już są mocno zużyte i nie wyglądają najlepiej. Oprócz tego robimy remont parkingu więc potrzeba też blokad. Może jest hurtownia w której dostanę jedno i drugie?


Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - Hetfield - 04-11-2017 10:06 AM

Są to produkty związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, więc chyba jest szansa by znaleźć jednego dostawcę. Musisz trochę poszperać w internecie ponieważ sklepów jest naprawdę sporo.


Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - Wampir432 - 04-11-2017 11:28 AM

Te rozwiązania polecam Ci zdecydowanie https://x47.pl/Blokady-parkingowe. Jedne z lepszych z jakimi miałem do czynienia a blokady parkingowe montuję od blisko 10 lat. Są bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki pogodowe a to dość ważne. Na pewno długo posłużą, mają też fajne modele „choinkowe”.


Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - lunaLa - 04-11-2017 01:15 PM

Co do szaf lekarskich to one chyba muszą spełniać jakieś specjalne normy więc może jakaś hurtownia typowo medyczna? Bo takie pierwsze z brzegu szafy to się chyba nie nadają?


Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - złotousty - 04-11-2017 03:11 PM

Akurat pracuję w administracji szpitalnej. My zamówiliśmy właśnie z tego sklepu https://x47.pl/Meble-medyczne/Szafy-Szafki-lekarskie. Personel medyczny na nic nie narzeka. Porządna szafa lekarska, pojemna i funkcjonalna. Szafki przyłóżkowe też są w ofercie jakby co.


Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - badsoldier - 04-11-2017 05:17 PM

Nie wiem jak z tymi normami to wygląda, ale wiem że wiele mebli socjalnych czy metalowych może swobodnie użytkować zarówno w szpitalach jak i szkołach na przykład. Chyba aż takich obostrzeń nie ma.


Wyposażenie dla kliniki medycznej – gdzie złożyć zamówienie? - Tytan - 04-11-2017 07:29 PM

Właściwie zaopatrzona klinika czy szpital to jest ważna sprawa. Niestety wiele państwowych placówek kiepsko pod tym względem wygląda ale skoro Twoja jest prywatna to pewnie inne są standardy.