Fani fify i piłki nożnej
Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania (/w-prosze-o-polecenie-sprawdzonego-producenta-folii-do-pakowania)



Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - lunaLa - 04-18-2017 08:02 AM

Polecicie mi może jakiegoś sprawdzonego producenta foli do pakowania? Zależy mi na dobrym i sprawdzonym dostawcy, żeby folia była porządna i żeby ceny były też w miarę przystępne. Zależy mi na ilościach hurtowych, więc sami rozumiecie, że nie chcę płacić niewiaodmo ile, bo musi mi się to opłacać.


Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - WieraO - 04-18-2017 10:34 AM

Zajrzyj sobie tutaj pod ten link: http://ebordi.pl/towar/lista/29/folia-stretch-reczna. Mają naprawdę dobrą folię, wytrzymała i idealnie nadającą się do pakowania różnych produktów. Bardzo Ci ich polecam, zaopatruję się u nich w to już od dłuższego czasu i naprawdę jestem zadowolona.


Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - lunaLa - 04-18-2017 11:26 AM

Hmm… A czy folię maszynową u nich też dostanę? Wiem, że nie sprecyzowałam tego w pierwszym poście i mogłam wprowadzić Cię w błąd, za co przepraszam, ale generalnie to właśnie o taką folię mi chodziło dokładnie…


Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - WieraO - 04-18-2017 12:56 PM

Aha, aha. Nie ma problemu, luzik. Czasem się zdarza zapomnieć o jakimś szczególe Smile Na Twoje szczęście folię maszynową też u nich znajdziesz, tu masz ofertę: ebordi.pl/towar/lista/30/folia-maszynowa. I u nich naprawdę możesz mieć pewność, że kupujesz produkty dobrej jakości.


Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - lunaLa - 04-18-2017 01:53 PM

o, no to super. Dzięki Ci bardzo za pomoc, zaraz sobie sprawdzę ofertę dokładniej i wgl Smile


Proszę o polecenie sprawdzonego producenta folii do pakowania - WieraO - 04-18-2017 04:52 PM

No wiadomo, jasne. Ale powiem Ci, że serio trudno jest znaleźć tak dobrą jakoś w lepszych cenach, u nich na szczęście nie ma podejścia, że jak dobre to trzeba zapłacić jakieś grube pieniądze, przekraczające wielokrotnie cenę produkcji, wszystko jest idealnie wyważone.