Fani fify i piłki nożnej
Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Intymność (/dzial-intymnosc)
+--- Wątek: Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? (/w-gdzie-warto-zrobic-badanie-usg-piersi-w-warszawie)



Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? - Szwedka - 04-18-2017 12:37 PM

Witam. Postanowiłam w koncu zadbać o swoje zdrowie i zrobić różne badania profilaktyczne. Na początek zrobię USG piersi oraz cytologię. Gdzie Waszym zdaniem warto zapisać się na tego rodzaju badania w Warszawie?


Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? - pozytywna - 04-18-2017 01:47 PM

Ja ostatnio byłam na badaniach USG w sprawdzonej prywatnej placówce medycznej w Warszawie. Jej strona internetowa to macromedica.pl. Placówka dysponuje specjalistycznym sprzętem USG, za pomoca którego wykonywane są m.in. badania USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych oraz USG Doppler.


Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? - WieraO - 04-18-2017 03:11 PM

Ja także polecam to centrum medyczne. Chodze tam regularnie na USG piersi i uważam, ze jest ono bardzo profesjonalnie przeprowadzane. Więcej informacji na temat tego badania znajduje się na stronie macromedica.pl/usg-piersi-warszawa/. Zgodnie z zaleceniami, badanie USG piersi u kobiet po trzydziestce powinno być wykonywane przynajmniej raz w roku. Jest ono szczególnie ważne, gdy w rodzinie kobiety wystąpiły zachorowania na raka piersi.


Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? - Szwedka - 04-18-2017 04:27 PM

Ja już dość dawno nie miałam robionego badania USG piersi, ani cytologii. Wynikło to przede wszystkim z braku czasu, ale teraz już na pewno tego nie zaniedbam. Dobrze, że w tym centrum medycznym można też wykonac USG tarczycy. A endokrynolog również tam przyjmuje?


Gdzie warto zrobić badanie USG piersi w Warszawie? - pozytywna - 04-18-2017 05:40 PM

Tak, gabinet endokrynologiczny również się tam znajduje. O usługach pracującego tam lekarza endokrynologa można przeczytać pod adresem internetowym macromedica.pl/endokrynolog-warszawa/. Jest to dobry specjalista, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i życzliwie. Co więcej, cena wizyty u niego nie jest wygórowana.