Fani fify i piłki nożnej
Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? (/w-jak-dlugo-trwa-dowoz-jedzenia-w-warszawie)Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Hetfield - 04-25-2017 02:45 PM

Dostałem zlecenie od prezesa, że mam się zająć począwszy od przyszłego tygodnia zamówieniami jedzenia dla naszego kierownictwa i gości podczas spotkań. Generalnie nie chodzi o jedzenie restauracyjne tylko o takie domoe. Muszę poznać trochę specyfikę warszawskiej dowózki jedzenia, żeby być na bieżąco ze wszystkimi zamówieniami.


Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Wacław - 04-25-2017 04:02 PM

W Warszawie masz taką samą sytuację jak w innych miastach. Musisz oczywiście wziąć małą poprawkę na godziny szczytu, ale tutaj to już zalezy od tego jaką firmę wybierzesz. Ci najlepsi znają takie skróty, że żadne korki im nie są straszen i każde zamówienie przed czasem realizują, chociaż nie zawsze to jest atut.


Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Panda - 04-25-2017 05:14 PM

Dokładnie tak jak mówisz. Co mi po obiedzie, że przyjedzie przed czasem, jak się okaże, że nie mam czasu go zjeść, mam go później odgrzewać? Nie o to przecież chodzi, trzeba być punktualnym, bo sprawa działa też w drugą stronę. Jak mam przerwę w pracy, to tylko wtedy mogę coś zjęść, jak przyjedzie za późno sytuacja się powtarza.


Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Hetfield - 04-25-2017 05:47 PM

No więc dlatego ja chce być przygotowany na każdą ewentualność. Na ten moment wiem tyle, że ma to być tradycyjna kuchnia, która będzie na stole zawsze wtedy kiedy będzie taka potrzeba.


Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - pozytywna - 04-25-2017 07:21 PM

No to akurat według mnie sprawa jest bardzo prosta. Najbardziej profesjonalny dowóz jedzenia w Warszawie oferują tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/jedzenie-z-dostawa-warszawa, gdzie właśnie kuchnie o której wspominasz serwują. Wszystko świeżutkie i pyszne…


Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Wampir432 - 04-25-2017 08:41 PM

O już wiele razy od nich zamawiałem i zawsze skuszę się jeszcze na coś oprócz tego co pierwotnie miało być zamówione. Najbardziej smakują mi naleśniki, które od zawsze są tak duże, że trudne mi je zjeść, mimo, że nie zwykłem zostawiać niczego na talerzu.


Jak długo trwa dowóz jedzenia w Warszawie? - Christie - 04-25-2017 10:59 PM

No to już o czymś świadczy, więc sporo osób tam zamawia. Jak masz duże porcje, to masz tez wiekszą grupę klientów, czyli interes podążą w bardzo dobrym kierunku.