Fani fify i piłki nożnej
Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? (/w-obraczka-z-wolframu-dla-mezczyzny-%E2%80%93-czy-to-dobry-pomysl)



Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - syyyrenqa - 04-26-2017 08:53 AM

Słuchajcie, mój partner jest typem mężczyzny, który lubi elegancką, męską biżuterię. Jest to taki trochę typ rockmana, zresztą ma nawet swój niewielki zespół metalowy. Chciałam mu sprawić jakiś fajny prezent na urodziny. Rozglądałam się za jakąś biżuterią dla niego, ale nie mogłam długo na nic trafić, aż w końcu trafiłam do jednego sklepu z biżuterią, gdzie mają właśnie takie wolframowe obrączki. Myślciie, że to dobry pomysł?


Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - Panda - 04-26-2017 09:49 AM

Dla faceta? Obrączka? Bądźmy poważne… proszę cię…


Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - Szwedka - 04-26-2017 12:40 PM

Dlaczego? U takiego rockmena to może fajnie wyglądać Wink Myślę, że nawet by się bardzo ucieszył z takiego prezentu. A ten sklep, który znalazłaś to czasem nie jest bizuteria-tytanowa.pl? Bo ja u nich też ostatnio oglądałam biżuterię z tytanu i wolframu i zrobiła na mnie ona ogromne wrażenie.


Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - syyyrenqa - 04-26-2017 01:30 PM

To dokładnie ten sklep. Smile Myślisz więc, że taka biżuteria dla niego to byłby dobry pomysł?


Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - Wacław - 04-26-2017 02:40 PM

Dziewczyny podrzućcie link do tych obrączek wolframowych, bo też bym sobie chętnie je obejrzał, jak one wyglądają.


Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - Szwedka - 04-26-2017 04:38 PM

Jasne kolego, łap https://www.bizuteria-tytanowa.pl/obraczki-wolframowe/. Myślę, że dostępne tutaj te obrączki z wolframu są doskonałe tak dla obojga, jak i dla samego mężczyzny czy kobiety. Myślę, że dla takiego metala, czy hardrockowca taka obrączka z fioletowym, czy niebieskim paskiem to jak znalazł. Ewentualnie cała czarna Smile Zdecydowanie dodaje charakteru.


Obrączka z wolframu dla mężczyzny – czy to dobry pomysł? - Wacław - 04-26-2017 06:58 PM

Kurczę, muszę się zgodzić. Jeśli Twój chłopak ma podobny styl, jak ja, to na pewno się ucieszy Wink Ja sam jestem fanem cięższej muzyki i szukałem czegoś podobnego. A że Twój chłopak ma własny zespół, to jestem przekonany, że mu się spdoba.