Fani fify i piłki nożnej
Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? (/w-jak-sie-ma-produkcja-elementow-z-tworzyw-sztucznych-w-polsce)



Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - syyyrenqa - 04-26-2017 05:34 AM

Hej forumowicze, chciałabym zaproponować temat do dyskusji… A mianowicie chodzi mi o Polski przemysł i nasze perspektywy. Czy jesteśmy znawcami tworzyw sztucznych? Mamy się czym chwalić? A może w narodowych kompleksach tkwi jakieś ziarenko prawdy? Zachęcam do zostawiania swoich opinii.Smile


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - badsoldier - 04-26-2017 08:15 AM

Te „narodowe” kompleksy są bardzo krzywdzące. Nie wiem skąd się biorą, bo moim zdaniem polscy przedsiębiorcy naprawdę odwalają kawał dobrej roboty… małe firmy rozrastają się i wychodzą na światowe rynki. Nie jest łatwo, czasami państwo to utrudnia tymi swoimi podatkami i przepisami i tak dalej, ale ogólnie determinacja jest ogromna. Także w przemyśle tworzyw sztucznych.


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - Wampir432 - 04-26-2017 09:46 AM

zgadzam się z kolegą wyżej… zresztą ja nawet mogę podać konkretne przykłady. Słyszeliście może o tej firmie: vaneco.pl/produkcja_elementow_plastikowych.php, czyli o tym jak wygląda teraz produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? No właśnie. Jest bardzo nowocześnie i światowo.Smile


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - syyyrenqa - 04-26-2017 12:32 PM

Przejrzałam sobie ich stronę i widzę, że to naprawdę fajna ilustracja tematu. Szczególnie, jeśli spojrzeć na ich historię. Mała, rodzinna firma, która po prostu osiągnęła sukces. Uwielbiam takie historie. I to przecież dzieje się w Polsce, nie w Ameryce!Smile


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - Hetfield - 04-26-2017 01:45 PM

VANECO jest jednym z liderów przemysłu tworzyw sztucznych. Mają bardzo dobre technologie i po prostu interesują się wprowadzaniem innowacji… Minimalizują nakład pracy, co pozwala też zaoszczędzić energię, wodę, no i pieniądze.Smile Także przemysł w Polsce naprawdę nie stoi źle. Są marki, które mają wiele do powiedzenia i są podziwiane nawet za granicą…


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - Sqeer - 04-26-2017 04:00 PM

Smutne jest to, że często nasze rodzime sukcesy są bardziej cenione za granicą, niż w Polsce.;(


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - badsoldier - 04-26-2017 07:00 PM

Dokładnie, to jest jakiś fenomen. Wielu ludziom jeszcze wydaje się, że jeśli coś jest dobre, to musi być sprowadzane, najlepiej z Zachodu. Dziwią się jak okazuje się, że jest kompletnie inaczej… I dobrze, niech się dziwią…


Jak się ma produkcja elementów z tworzyw sztucznych w Polsce? - syyyrenqa - 04-26-2017 07:25 PM

Chyba wszyscy mamy dosyć podobne wnioski. Polsko, ceń się bardziej!Big Grin Na pewno wszystkim nam wyszłoby to na dobre.Smile