Fani fify i piłki nożnej
Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? (/w-ile-kosztuje-firma-zarzadzajaca-budynkami-w-warszawie)



Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? - Hetfield - 04-27-2017 11:34 AM

Cześć, powie mi ktoś ile kosztują usługi profesjonalnej firmy zarządzającej budynkami w Warszawie? Widziałem że jest w sieci sporo ofert i informacji od osób prywatnych bądź ludzi prowadzących działalność ale nie o to chodzi. Mi zależy na współpracy z wiekszą firmą która bedzie umiała poradzić sobie z lokalami komercyjnymi jak i mieszkalnymi.


Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? - Panda - 04-27-2017 01:45 PM

Jeśli interesuje Cię fachowe zarządzanie budynkami Warszawa czy bliskie okolice to polecam http://piterson.pl/. Sama korzystam z ich usług w zakresie zarządu nieruchomością komercyjną i bardzo się cieszę że zdecydowałam się na nich a nie na jakąkolwiek inna firmę. Współpraca jest przejrzysta, jasna i niedroga Smile. Jakby co pytaj smiało.


Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? - Sqeer - 04-27-2017 03:02 PM

Tak się zastanawiam co ja bym zrobił gdybym nie miał czasu na wynajęcie firmy i chyba bym sprzedał taki budynek. Fakt że to świetny dochód pasywny ale wolałbym pokierować peiniadze tam gdzie zajął bym się nimi osobiście np na giełdę.


Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? - Hetfield - 04-27-2017 05:20 PM

Taki pomysł odpada bo ta nieruchomość to moje zabezpieczenie a właście chcę bardziej poświęcić się czemuś wymagającemu i zrobić z nieruchomości dojną krowę. Rozumiesz o co mi chodzi?


Ile kosztuje firma zarządzająca budynkami w Warszawie? - Sqeer - 04-27-2017 07:20 PM

Pewnie że rozumiem, to kwestia planu życiowego każdego z nas także nie przekonuję do swojej wizji widzenia świata, bo z drugiej strony porządne zabezpieczenie kapitału na przyszłość ma swoje zalety. Pozdrawiam.