Fani fify i piłki nożnej
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? (/w-kurs-niemieckiego-we-wroclawiu-w-dobrej-cenie)



Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - woalka - 05-05-2017 06:41 AM

Hej wszystkim. Dostałam ofertę pracy za granicą, ale jest tam wymagany język niemiecki. Chodzi o to że pracodawca woli zainwestować w kurs językowy dla mnie niż zatrudniać całkowicie nowa osobę. Czy ktoś może mi polecić jakiś kurs? Mogą być namiary na różne szkoły językowe itp.


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - Szwedka - 05-05-2017 09:19 AM

Myślałaś może nad kursem internetowym albo mobilnym? Kiedyś słyszałam o takiej aplikacji na telefon polecanej w wielu krajach. Podobno jest tam bardzo dużo języków i różne poziomy trudności. No i jedna wielka zaleta, możesz uczyć się kiedy chcesz Wink


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - Sznur - 05-05-2017 10:01 AM

Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/. Sam jakiś czas temu szukałem kursu niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie i właśnie na ich stronie znalazłem fajny kurs. Bardzo intensywna nauka, po dwóch miesiącach umiem już naprawdę solidne podstawy a uczyłem się od zera.


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - badsoldier - 05-05-2017 12:19 PM

Korzystałem z tej szkoły językowej podczas przygotowań do matury. Bardzo fajnie wszystko przygotowane właśnie pod kontem tych egzaminów, długie zajęcia przez co dużo więcej się nauczysz i cena za kurs jest mega atrakcyjna. Ogólnie to polecam Wink


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - woalka - 05-05-2017 02:42 PM

A tutaj nauka jest w jakiś grupach czy indywidualnie? Widziałam też takie kursy, co prawda są dużo droższe, ale nauka jest tam jeden na jeden z lektorem. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - Sznur - 05-05-2017 04:34 PM

Ja korzystałem z zajęć grupowych ale szczerze mówiąc nie orientuję się czy są zajęcia indywidualne. Wszystko zależy od ciebie, ale uwierz mi że praca w grupie jest dużo lepsza bo dużo uczysz się także od tych z boku Wink


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - pozytywna - 05-05-2017 07:09 PM

Słyszałam dużo dobrych opinii na temat Akademii Wrocław. Znam też kilka osób prywatnie które wybrały kurs w tej szkole i bardzo sobie chwalą. Mają tam też kursy przygotowawcze pod konkretne profesje więc jak np. będziesz pracować w hotelarstwie to taki kurs tez jest dostępny.


Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie? - woalka - 05-05-2017 08:08 PM

Popatrzę jeszcze w internecie ale wasza propozycja brzmi bardzo ciekawie. W sumie chyba wolę iść na zajęcia grupowe do sprawdzonej szkoły niż brać prywatne lekcje z których nie wiem co będzie Wink Dziękuję bardzo za odpowiedzi, pozdrawiam.