Fani fify i piłki nożnej
Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Kim jesteś? (/dzial-kim-jestes)
+--- Wątek: Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? (/w-przydalby-mi-sie-dietetyk-sportowy-torun-to-miejsce-mojego-zamieszkania-do-ktorej-poradni-sie-udac)



Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? - syyyrenqa - 05-30-2017 11:16 AM

Cześć, dużo chodzę na siłownie i zauważyłam u siebie niekontrolowany spadek wagi, może trening jest zaintensywny, a może zle się odżywiam, no nie wem, w każdym razie przydałby mi sie dietetyk sportowy z Torunia lub okolic, do ktorej poradni najlepiej sie udać?


Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? - Hetfield - 05-30-2017 02:06 PM

Lepiej przestań sie katować ćwiczeniami, bo widac że Ci nie służą.


Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? - Panda - 05-30-2017 02:47 PM

To ciekawe ze jak tak to wszyscy faceci chcą mieć chude i zgrabne laski, a jak tak to mamy przestac się ruszać, ale do rzeczy, jak chcesz wiedziec gdzie przyjmuje dietetyk sportowy Toruń i okolice obsługujący, to zajrzyj na przyjazny-dietetyk.pl/torun i umów się na wizytę w gabinecie albo online, jak Ci będzie wygodnie, w kazdym razie dietetycy mogą Cie przyjąć od rana do wieczora.


Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? - złotousty - 05-30-2017 05:23 PM

A ja mam takie pytanie, jeśli zdecyduje sie na wizytę stacjonarną, to gdzie dokładnie przyjmuje polecany dietetyk sportowy w Toruniu, czy łatwo dojade tam komunikacją miejską?


Przydałby mi się dietetyk sportowy Toruń to miejsce mojego zamieszkania, do której poradni się udać? - lunaLa - 05-30-2017 08:10 PM

Gród Kopernika znam bardzo dobrze, wiem nawet gdzie przyjmuje ten dietetyk sportowy Toruń ma dobrze rozwinietą komunikacje miejską, więc bez problemu dojedziesz na ulicę Tadeusza Kościuszki, pozdrawiam.