Fani fify i piłki nożnej
Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? (/w-dobre-agencje-pracy-z-holenderskimi-ofertami-%E2%80%93-ktora-agencje-wybrac-i-jak-ja-zweryfikowac)



Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Christie - 06-01-2017 01:45 PM

Proszę Was o poradę, a właściwie o szybką pomoc, bo czasu mam naprawdę bardzo mało. Chodzi mi o znalezienie dobrego pośrednika, dzięki któremu będę mogła znaleźć zatrudnienei w Holandii. Chcę wyjechać jak najszybciej i wydaje mi się, że sprawdzę się w sprawach rolniczych czy uprawowych. Żadnej pracy się nie boję, ale nie boję się też sprawdzać prawdziwości tych ofert. Napiszcie proszę, która agencja jest pod tym względem pewna Smile))


Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Tytan - 06-01-2017 04:01 PM

Witaj, żeby sprawdzić taką agencję trzeba przede wszystkim znaleźć ich certyfikat działlanoścni, czy jeszcze bardziej prosto sprawdzić na stronach urzędowych, czy firma będąca pośrednikiem ma nadane odpowiednie pozwolonie od władz centralnych. Jeśli takowego nie ma to możesz sobie z agencją dać spokój.


Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Wacław - 06-01-2017 04:46 PM

Takie włąśnie pozwolnie ma firma, którą znajdziesz tutaj marvelpc.pl/praca-w-holandii/jaka-agencje-pracy-w-holandii-wybrac.html i od razu możesz sobie cośwybrać, bo akurat w rolnictwie to oni przodują. I jeszcze jedno, że co najmniej kilka lat – tyle działają dobre agencje pracy Holandia i inne kraje są obsługiwane przez nie od samego początku.


Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Christie - 06-01-2017 04:58 PM

Ta oferta jest jakby była szyta na miarę na mnie Smile))


Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Darmowa - 06-01-2017 06:17 PM

Czasami to się trafiają w tej agencji takie oferty, że człowiek to nawet pół żartem myśli, że szkoda, że zdecydwoał się na tę wcześniejszą Smile)) A tak na poważnie to sprawdzenie wszelkiej dokumentacji agencji to jest bezwględna podstawa przed podpisaneim jakiejkolwiek umowy. Trzeby być czujnym na każdym kroku.


Dobre agencje pracy z holenderskimi ofertami – którą agencję wybrać i jak ją zweryfikować? - Sqeer - 06-01-2017 07:18 PM

No i dlatego to miejsce jest idealne do tego, żeby dzielić się opiniami na ten temat. Posiadając wiedzę praktyczną możesz naprawdę dużo więcej i to nie tylko w tej dziedzinie. W razie czego można też urzędy pracy w kraju docelowym srprawdzić, czy mają one w swojej bazie kontrahenta, który chce nam załatwić pracę w tym kraju. Jeśli wszystko jest w porządku to można śmiało się decydowć i faktycznie oczekiwać na lepsze zarobki.