Fani fify i piłki nożnej
Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? (/w-szukam-dobrego-kursu-na-taxi-moze-mi-cos-sprawdzonego-polecicie)

Strony: 1 2


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Sqeer - 06-20-2017 04:25 AM

Chcę zrobić kurs na taxi. Zależy mi żeby zrobić to jak najszybciej i żeby było to skuteczne i na wysokim poziomie. Fajnie by było, gdyby częściowo chociaż kurs można robić online. Możecie mi polecić coś ciekawego i sprawdzonego? Będę wdzięczny za sprawdzone namiary.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - woalka - 06-20-2017 06:38 AM

Mój kolega niedawno robił taki kurs, zapytam się może gdzie, bo niestety nie wiem. Ale jak się dowiem to dam znać!


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Sqeer - 06-20-2017 07:10 AM

Będę wdzięczny za pomoc Smile


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Hetfield - 06-20-2017 09:18 AM

Ja robiłem kurs na taxi tutaj: dobrykurstaxi.pl/. I bardzo polecam, to psrawdzone miejsce godne polecenia. No i częściowo możesz robić wszystko online, tak jak chciałeś. Prowadzone jest przez taksówkarzy, którzy wiedzą dobrze czego należy oczekiwać od takiego kursu, więc można liczyć na usługi na poziomie.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Sqeer - 06-20-2017 11:17 AM

Dzieki, o coś takiego mi właśnie chodziło. Fajnie ta strona wygląda, oferta też całkiem profesjonalna. Jeśli nikt inny mi niczego nie poleci innego to pewnie się zdecyduję na to, dziękuję raz jeszcze. Fajnie, że zdecydowałeś się mi pomóc.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Hetfield - 06-20-2017 01:51 PM

No jasne, nie ma najmniejszego problemu.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - WieraO - 06-20-2017 02:39 PM

Nie czekaj na nic innego, bo to będzie najlepszy wybór! Są sprawdzeni nie tylko przeze mnie, ale przez moich kolegów i koleżanki też. Także wszyscy szczerze ci polecamy.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Sqeer - 06-20-2017 03:21 PM

No dobrze, skoro tak polecacie to się z nimi skontaktuje jak najszybciej, nie ma co zwlekać. Dzięki za opinię.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Panda - 06-20-2017 04:41 PM

A nie ma za co. To naprawdę dobry kurs na taksówkarza, uczą naprawdę wielu ciekawych rzeczy i dają wiele przydatnych rad, o razu widać, że to kursy przygotowane przez taksówkarzy dla taksówkarzy.


Szukam dobrego kursu na taxi, może mi coś sprawdzonego polecicie? - Sqeer - 06-20-2017 05:12 PM

No właśnie, to jest najważniejsze. Żeby kurs nie był oderwany od rzeczywistości i skupiony tylko na przepisach, ale żeby można z niego było się dowiedzieć też takich praktycznych i przydatnych rzeczy. Bo takie nudne gadanie to znaleźć można wszędzie, a niestety rzadko kiedy się ono później przydaje…