Fani fify i piłki nożnej
Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? (/w-jak-sadzicie-czy-doswiadczony-prawnik-w-kielcach-jest-trudny-do-znalezienia)



Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - Sqeer - 06-22-2017 12:07 PM

Pytanie może trochę nietypowe ale mieszkałem jakiś czas w Poznaniu i potem w Warszawie i było w miarę jasne że są w tych miastach sensowni prawnicy z wiedzą i doświadczeniem. Teraz prowadzę firmę w Kielcach i zastanawiam się czy mam na kogo liczyć w razie ewentualnych problemów takiej natury?


Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - badsoldier - 06-22-2017 12:56 PM

Podejrzewam że nie powinno być z tym kłopotu. Jednak Kielce to nie jest jakaś dziura, są liczne kancelarie w tym niektóre z naprawdę ciekawym dorobkiem i kadrą. Jak będzie potrzeba to na lodzie nie zostaniesz Smile


Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - Sznur - 06-22-2017 02:44 PM

Dość blisko mojego miejsca zamieszkania jest KDCL, ale całkiem niedaleko również inne kancelarie gdzie są prawnicy z dość długim stażem. Raczej miasto w tym względzie nie ma na co narzekać.


Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - pozytywna - 06-22-2017 03:53 PM

Nie słyszałam żeby osoby zainteresowane pomocą prawną jakoś masowo szukały fachowców w innych miastach. Poziom kształcenia prawników w Polsce jest od lat dość wysoki więc chyba poziom jest w miarę podobny.


Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - lunaLa - 06-22-2017 04:48 PM

Zawsze dobrze jest poszukać kancelarii która pracuje na kilku różnych specjalizacjach, tu masz przykład - kdcl.pl/. W takich miejscach zazwyczaj też obsługa jest sprawna ponieważ klientów przyjmuje zwykle zespół a nie jeden radca czy adwokat. Jak jest konieczny prawnik Kielce raczej nikogo bez wsparcia nie zostawią...


Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - niepewny - 06-22-2017 05:34 PM

Tych prawników mamy coraz więcej w każdym mieście i trudno mieć do nich większe zastrzeżenia pod względem merytorycznym. Nawet młodsi bez bogatej praktyki potrafią się doskonale odnaleźć w realiach procesowych.


Jak sądzicie, czy doświadczony prawnik w Kielcach jest trudny do znalezienia? - złotousty - 06-22-2017 07:55 PM

Właśnie prawnicy procesowi są w tym kontekście najważniejsi. Jak poradzi sobie taki prawnik na sali sądowej to poradzi sobie wszędzie.