Fani fify i piłki nożnej
Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? (/w-znacie-rzetelna-kancelarie-prawna-z-okolic-zielonej-gory)



Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Christie - 06-23-2017 10:50 AM

Hej wszystkim. Potrzebuję kogoś rzetelnego kto udzieli mi porady w sprawie rozwodu. W niedługim czasie niestety do tego dojdzie a wraz z obecnym mężem posiadamy dość spory majątek i chciała bym tą sprawę rozwiązać jak najbardziej na moją korzyść.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Tytan - 06-23-2017 12:16 PM

Co dokładnie cię interesuje? Może uda nam się odpowiedzieć tutaj na forum. Sama nie tak dawno brałam rozwód i powiem ci że jest to dość zawiła sprawa. Wysłałam ci namiary na jedną kancelarię ale możesz też do mnie pisać na pw, jeżeli będę w stanie to odpowiem.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Wacław - 06-23-2017 01:38 PM

Na stronie adwokatpolanski.zgora.pl masz trochę więcej informacji z dziedziny prawa rodzinnego. Możesz sobie tam poczytać ale nie radzę sugerować się odpowiedziami z internetu bo przy takich sprawach bardzo ważne są szczegóły.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Darmowa - 06-23-2017 02:13 PM

Jak przy każdej sprawie! Miałem takie znajomego który zawsze bardzo lubił szukać w internecie informacji na różne tematy. Koniec końców jego sprawa miała całkowicie inny przebieg niż myślał.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Kolos - 06-23-2017 03:31 PM

Dokładnie tak jak kolega wyżej pisał. Na stronie http://adwokatpolanski.zgora.pl/ znajdziesz sporo informacji na temat różnych dziedzin prawa. Jest to kancelaria prawna z Zielonej Góry. Na stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Christie - 06-23-2017 05:42 PM

Nie chcę czytać na ten temat w internecie bo na pierwszej stronie jaką odwiedziłam pisali takie bzdury że koniec świata. Miałam wcześniej znajomego adwokata ale niestety urwał nam się kontakt jakiś czas temu i teraz muszę szukać kogoś innego.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Sqeer - 06-23-2017 07:24 PM

Jeżeli jesteś w stanie się dogadać z mężem to może uda wam się w sposób umownym podzielić majątek. Wiem że taka forma jest dużo łatwiejsza to zrealizowania no chyba że wasze kontakty są na tyle napięte że żadna ze stron nie chce oddać swojej części.


Znacie rzetelną kancelarię prawną z okolic Zielonej Góry? - Christie - 06-23-2017 08:57 PM

Może i byli byśmy się w stanie dogadać ale mój mąż od jakiegoś czasu mnie zdradzał i do tego uważa że większa część należy się jemu. Na pewno będę jeszcze próbować ale taka postawa na pewno nic nie ułatwi.