Fani fify i piłki nożnej
Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. (/w-szukam-ekologicznego-miodu-gryczanego-%E2%80%93-sklep-online)



Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - niepewny - 06-28-2017 08:34 AM

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie. Nie mam skąd wziąć miodu z pasieki a produkty w marketach produkowane hurtowo mnie nie interesują. Znacie jakiś sklep internetowy z bogatą ofertą miodów?


Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - armia - 06-28-2017 10:51 AM

Wysłałam ci link do jednej takiej strony. Jest to sklep z żywnością nieprzetworzoną i jest tam całkiem spory wybór takich rzeczy. Tak czy inaczej polecam ci zrezygnować z miody bo nie jest to najlepszy składnik w diecie.


Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - Panda - 06-28-2017 12:24 PM

Jest też taka strony która nazywa się Owocowy Świat. Jest to firma ze Szczecina która zajmuje się sprzedażą produktów ekologicznych. Mają także swój sklep internetowy więc wszystko możesz zamówić nie odchodząc od komputera Smile


Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - syyyrenqa - 06-28-2017 12:57 PM

Właśnie miałam pisać do was czy ktoś zna jakiś fajny sklep ale widzę że tu już jest taki temat. Fajnie, macie dokładny link do tej strony bo nie wiem czy to to co znalazłam? Z góry dzięki.


Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - 25cent - 06-28-2017 03:36 PM

Wejdź na http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-miody_produkty_z_miodu-16.html i tam masz takie produkty. Mnie też wcześniej interesował taki miód gryczany sklep online w którym do tej pory zamawiałem miał tylko taki o którym czytałem sporo nieciekawych opinii.


Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - syyyrenqa - 06-28-2017 05:29 PM

Słyszałam dużo ciekawych opinii o stronie owocowyswiat.pl. Raczej nie zauważyłam żeby ktoś się źle wypowiadał ale dla czystego sumienia zamówiłam sama na próbę. Produkty naprawdę wysokiej jakości. Polecam!


Szukam ekologicznego miodu gryczanego – sklep online. - niepewny - 06-28-2017 06:33 PM

Tego miodu używam tyle co nic a nie jestem też taką osobą która będzie teraz sobie wszystkie odmawiać bo ktoś udowodnił że wcale nie jest to takie zdrowe Smile Miód dodaję tylko do owsianki rano żeby trochę zmienić smak.