Fani fify i piłki nożnej
Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. (/w-znacie-kogos-kto-zajmuje-sie-uprawa-choinek-interesuje-mnie-jodla)Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - Hetfield - 09-01-2017 08:56 AM

Moja firma zajmuje się sprzedażą choinek i szukam kogoś kto ma w swojej ofercie jodły. Mój dostawca w tym sezonie ma bardzo słabej jakości drzewa i muszę znaleźć kogoś innego. Może macie z tym jakieś doświadczenie i polecicie mi kogoś?


Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - Szwedka - 09-01-2017 11:09 AM

Jak interesuje cię uprawa choinek a w szczególności jodły to warto zainteresować się firmą Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC. Przemawia za nimi fakt że mają bardzo dobrej jakości drzewa i sadzonki są sprawdzane pod kontem naszego klimatu i możliwości ich uprawy tutaj. Serdecznie polecam.


Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - woalka - 09-01-2017 11:19 AM

Z tego co sama zauważyłam to wgl w tym roku jest problem z choinkami. Ostatnio byłam w sklepie z drzewkami u mnie w mieście i też nic specjalnego tam nie było. Niby wszystkie normalne ale rok temu drzewka były piękne. Teraz to takie nijakie.


Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - Sqeer - 09-01-2017 02:07 PM

Teraz był jakiś taki dziwny sezon ale profesjonalni hodowcy potrafią zadbać o rośliny tak żeby mimo złych warunków wykształciła się ona dobrze. Tak jak koleżanka wyżej pisała, firma ze strony abcmosty.pl ma bardzo dobre sadzonki i warto było by u nich sprawdzić Smile


Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - niepewny - 09-01-2017 03:18 PM

Możesz zobaczyć na http://abcmosty.pl/oferta/jodla-kalifornijska. Teraz bardzo popularna jest jodła kalifornijska plantacja na której ja byłem miała praktycznie same idealnie wysadzone rośliny. Dodatkowo firma dba o jakość oraz o odmiany tak żeby rosły one w naszych warunkach klimatycznych.


Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - Hetfield - 09-01-2017 05:58 PM

Właśnie nie wiem jak to się stało że dostawca miał takie słabe te drzewka chyba że może coś podczas sadzenia poszło nie tak ale stwierdził że mimo wszystko je sprzeda. Złych praktyk nie brakuje u nas więc wszystkie można się spodziewać.


Znacie kogoś kto zajmuje się uprawą choinek? Interesuje mnie jodła. - syyyrenqa - 09-01-2017 06:49 PM

W sumie racja. Kilka kilometrów od mojej miejscowości jest taki duży sklep ogrodniczy i tam teraz nie widziałam żadnej jodły. Nie wiem czy to może jakieś opóźnienie w dostawie czy co ale czekam aż przywiozą to zobaczę jak te drzewka wyglądają Smile Oni mają raczej sprawdzonych dostawców więc powinno być ok.