Fani fify i piłki nożnej
Co kupujecie w sklepie erotycznym? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Intymność (/dzial-intymnosc)
+--- Wątek: Co kupujecie w sklepie erotycznym? (/w-co-kupujecie-w-sklepie-erotycznym)Co kupujecie w sklepie erotycznym? - Hetfield - 09-13-2017 08:15 AM

Tak się ostatnio zastanawiałem nad tym jakie rzeczy kupują w sklepach erotycznych klienci. W końcu każdy znas jest inny i ma inne potrzeby. Poza tym asortyment jest bardzo szeroki i ciągle jakieś nowości się pojawiają na półkach. Jestem ciekaw czy są jakieś perełki, które są sprzedawane w dużych ilościach?


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - capo - 09-13-2017 09:23 AM

No są takie produkty i to od lat są różnego rodzaju wibratory, które cieszą się cały czas wielkim powodzeniem. To nie dziwi, tym bardziej, że społeczeństwo jest coraz bardziej odważnei traktuje miłosne igraszki jako coś, co daje prawdziwą radość w życiu, i tak powinno to wyglądać...


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - Panda - 09-13-2017 10:54 AM

No oczywiście, nie często zgadzam się z mężczyznami, ale w tym przypadku jestem jak najbardziej za. Seks to coś nad wyraz przyjemnego, co można jeszczebardziej urozmaicić i jeszcze bardziej wzbogacić.


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - Hetfield - 09-13-2017 01:09 PM

No można było się domyślić, żę wibratory będą miały cały czas swoich zwolenników, a właściwie to zwolenniczki.


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - niepewny - 09-13-2017 01:38 PM

A ja z punktu wiedznia mężczyzn mogę powiedzieć, żę bardzo duża grupa klientów robi zakupy ze względu na przedwczesne szczytowanie, co jest bardzo dużym problemem nie tylko dla nich samych, ale też oczywiście dla partnerek. Środki, które można nabyć w sklepie są jednak na tyle skuteczne, że pozwalają problem zniwelować...


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - złotousty - 09-13-2017 03:40 PM

Sklepy tego rodzaju stają się ratunkiem dla wielu osób, które w sposób naturalny nie mogą poradzić sobie z pewnymi sprawami.


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - Christie - 09-13-2017 05:33 PM

To ile i jaki towar jest sprzewdawany to w dużej mierze zależy od samego sklepu. Zdecydowanie najlepszy sklep erotyczny jaki znam można znaleźć tutaj https://intymnosc.pl/ i jest to wybór, który pozostaje na lata. Dostępne są tutaj zarówno tradycyjne prdukty, jak wspomniane wibratory, ale też i inne środki, jak choćby tabletki na powiększanie penisa.


Co kupujecie w sklepie erotycznym? - badsoldier - 09-13-2017 06:57 PM

Jakby jeszcze partenrów w takich sklepach sprzedawali, to praktycznie wszystko w jednym miejscu można by złątawić, myślę, żę wiele osób by się ucieszyło z takiego stanu rzeczy.