Fani fify i piłki nożnej
Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! (/w-potrzebni-mi-spece-od-marketingu-internetowego)



Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Sara - 09-27-2017 03:34 AM

Kochani, jak w tytule. Zajmuję się wyrobami cukierniczymi i potrzebuję kogoś, kto zajmuje się reklamami w internecie. W szczególności chodzi mi o stworzenie strony i zarządzanie profilami społecznościowymi.


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Sznur - 09-27-2017 05:57 AM

To najlepiej jakiegoś programistę od stron internetowych, a Facebooki i inne postaraj się sama ogarnąć.


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Szwedka - 09-27-2017 06:24 AM

Daj spokój, niech się dziewczyna zajmie rozwijaniem biznesu. Teraz na rynku nie brakuje firm, które się specjalizują marketingiem w sieci. Słyszałam nie tak dawno temu, że jedna poznańska firma z tej branży zdobyła jakąś prestiżową nagrodę.


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Sara - 09-27-2017 08:41 AM

Hm, Poznań… to nawet by mi odpowiadało. Tylko nie wiem, co to za firma Tongue


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - 25cent - 09-27-2017 09:06 AM

Koleżanka wspomniała firmę, która się znajduje na Wolsztyńskiej 5. Tutaj masz link, aby ich znaleźć: grupa-tense.pl/kontakt/. To doskonali spece od pozycjonowania, tworzenia stron, zarządzania nimi i profilami na portalach społecznościowych.


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Sara - 09-27-2017 11:43 AM

A jak wychodzi z cenami?


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - 25cent - 09-27-2017 02:29 PM

Jak dla mnie bardzo dobrze. Prowadzą moją stronę od mniej więcej roku i nie przepłacam Smile


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - Sara - 09-27-2017 03:56 PM

Mi zależy, żeby poprowadzili mi profil na Pintereście.


Potrzebni mi spece od marketingu internetowego! - 25cent - 09-27-2017 05:36 PM

O ile wiem, mają taką usługę, choć ich głównym profilem działalności jest pozycjonowanie stron. Mimo to, aby mieć pewność wejdź na ich stronę główną, to poczytasz tam sobie dokładnie o ich ofercie.