Fani fify i piłki nożnej
Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? (/w-na-co-zwrocic-uwage-kupujac-rajstopy-przeciwzylakowe)



Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - Szwedka - 11-07-2017 03:27 PM

Zauważyłam że na nogach, zwłaszcza łydkach pojawiły mi się niebieskie siatki z żyłek. Nie są to jeszcze żylaki, ale pod koniec dnia są one bardziej widoczne niż zaraz po przebudzeniu. Koleżanka mówiła, żeby kupić rajstopy przeciwżylakowe i to pomoże, ale w sklepie widziałam kilkanaście różnych modeli i nie wiem na jakie się zdecydować, a ekspedientka młoda wiekiem nie potrafiła mi doradzić, gdyż “to nie jej problem…”


Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - woalka - 11-07-2017 03:56 PM

Sama zauwazyłam, że ekspedientki w sklepach mają coraz bardziej lekceważący stosunek do klienta i olewają swoją pracę siedząc tylko na telefonach. Może poszukaj jakichś artukułów w necie albo pójdź do lekarza.


Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - Szwedka - 11-07-2017 04:38 PM

Mój rodzinny jest facetem i raczej wątpię, zeby się znał na rajstopach Wink


Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - lunaLa - 11-07-2017 04:58 PM

I właśnie przez niemiła i niekompetentna obsługę, zakupy zaczęłam robić przez nata. Wchodze sobie na stronkę i mam każdy produkt opisany, a do tego znacznie taniej niż w sieciówkach. Więc jeśli chcesz komfortowo kupić rajstopy to proszę https://studiodobregostylu.pl/68-przeciwzylakowe. A w temacie rodzajów i ucisku, to przyjęło się że kobiety bez objawów, zapobiegawczo powinny nosić rajstopy o ucisku 8-12 mmhg, jak nogi puchną 13-17 mmhg, a kiedy są już objawy widoczne czyli wychodzenie żyłek itp. 18-21 mmhg. Tak mi kiedyś doradził farmaceuta i na tym bazuję. Ja noszę rajstopy przeciwżylakowe ze względu na zdrowie, ale też ładnie mi wyszczuplają nóżki Smile taki bonusik Smile


Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - złotousty - 11-07-2017 05:17 PM

Zerknąłem na ofertę tego sklepu studiodobregostylu.pl i znajlazłem rajstopy uciskowe 18/24 mmhg i chciałem je zamówić żonie, bo pracuje w banku na kasie i bardzo żali się ze przez brak ruchu puchną jej nogi, pod koniec dnia nie może już chodzić w butach, bo stopa jest jakby o rozmiar większa. Nadawałyby się takie rajstopy przy takich objawach?


Na co zwrócić uwagę kupując rajstopy przeciwżylakowe? - Christie - 11-07-2017 05:46 PM

Moim zdaniem tak. Padło pytanie na co zwracać uwagę przy zakupie rajstop przeciwżylakowych, to kiedyś czytałam, ze bardzo ważne jest rozłożenie ucisku. prawidłowe powinno się zaczynać od kostki i tam być największe później stopniowo malejąc przechodzi przez łydkę aż do uda. Te trzy strefy procentowo powinny się przedstawiać tak: kostka 100, łydka 70 i udo 40.