Fani fify i piłki nożnej
Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? (/w-szampon-nizoral-na-problemy-z-lupiezem-faktycznie-daje-takie-dobre-efekty)



Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? - syyyrenqa - 11-29-2017 11:41 AM

Mam powracający problem z łupieżem i szukam sprawdzonego szamponu który pomoże mi się go pozbyć. Słyszałam że podobno nizoral daje dobre efekty, ale kosztuje nie mało więc wolałam najpierw zapytać na forum. Co o nim sądzicie?


Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? - baskijczyk - 11-29-2017 12:54 PM

Sam szampon bardzo dobrze sobie radzi, ale warto sprawdzić czy nie masz czasem innych problemów ze skórą głowy, bo wtedy szampon nie pomoże. Ja miałem problem z łuszczycą i dopiero po zastosowaniu odpowiedniej maści przestało mi się sypać z głowy.


Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? - lunaLa - 11-29-2017 03:30 PM

To też chyba zależy gdzie kupisz. Na aptekamini.pl/nizoral-szampon-100-ml.html znalazłam ten nizoral i wydaje mi się że jego cena nie jest aż taka wysoka. Jeżeli chodzi o skuteczność to jak najbardziej, jest dużo lepszy niż te szampony z reklam w telewizji Wink


Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? - Tytan - 11-29-2017 04:11 PM

Ja już kiedyś mówiłem ze polecam takie strony jak właśnie aptekamini.pl bo nie tylko można tam znaleźć dużo więcej rzeczy niż w standardowej aptece ale masz tam dużo więcej informacji na temat tych produktów. Łatwiej podjąć słuszny wybór.


Szampon nizoral na problemy z łupieżem. Faktycznie daje takie dobre efekty? - Christie - 11-29-2017 06:25 PM

Sam szampon fajnie sobie radzi ale tak jak kolega wyżej pisał, łupież może być spowodowany różnymi rzeczami i nie zawsze sam szampon ci pomoże.