Fani fify i piłki nożnej
Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Czas wolny (/dzial-czas-wolny)
+--- Wątek: Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? (/w-serwis-renault-w-okolicy-poznania-polecicie-jakis)



Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - baskijczyk - 09-03-2019 06:44 AM

Czy są tu może jacyś użytkownicy samochodów Renault? Szukam kogoś kto może mi polecić jakiś konkretny serwis w okolicy Poznania. Zależy mi na tym, żeby serwisanci byli na naprawdę sprawdzeni, bo mam auto kolegi, które powiedzmy nieco udało mi się uszkodzić. Chciałbym, żeby zrobili wszystko, żeby auto wyglądało i działało jak wcześniej.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - 25cent - 09-03-2019 08:44 AM

No to nieźle musiałem nabroić tym samochodem. Przyznaj się, pewnie jakaś stłuczka przy dużej prędkości.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - baskijczyk - 09-03-2019 09:11 AM

No właśnie nie za bardzo. Jakieś tam obtarcie jest, ale to szkoda parkingowa. Bardziej chodzi mi o silnik. Kumpel cały czas mówił paliwo, paliwo, to i paliwo zatankowałem...do diesla.Odpalić odpalił, ale potem było już dużo gorzej. W tej chwili aut podróżuje na lawecie Smile))


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - 25cent - 09-03-2019 09:26 AM

No to faktycznie nie zazdroszczę. Zajrzyj na Serwisyaso.pl, to znajdziesz tam całą listę dostępnych warsztatów marki Renault.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - Szwedka - 09-03-2019 10:17 AM

Bez problemu znajdziesz punkt serwisowy w Poznaniu, gdzie z takim uszkodzeniem sobie poradzą. To wbrew pozorom bardzo popularna usterką, która trochę pracy wymaga. Ale spokojnie serwis Renault w okolicy Poznania wyczyści cały układ paliwowy, zmieni płyny, które uległy zanieczyszczeniu i co najważniejsze wymieni filtr paliwa.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - lunaLa - 09-03-2019 12:51 PM

Mi się też to zdarzyło kiedyś, ale mam szwagra mechanika, który mi szybko pomógł.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - złotousty - 09-03-2019 02:12 PM

Ja z takim uszkodzeniem trafiłem do aso Mercedes. Panowi powiedzieli mi tylko, że jeszcze parę metrów i mógłbym szykować pieniądze na nowy silnik. Jak się okazuje to nie jest naprawa gwarancyjna, chociaż w aso niemieckiego producenta dużo rzeczy robią na gwarancji.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - Sqeer - 09-03-2019 03:47 PM

Przez pierwsze lata używania auta się przecież nie psują, więc dla niektórych ta gwarancja to tylko taka formalność.


Serwis Renault w okolicy Poznania - polecicie jakiś? - Christie - 09-03-2019 06:28 PM

No akurat nie zgodzę się z tobą, bo ja mam Toyotę. I w drugim roku mojego używania silnik zaczął tracić moc. Aso Toyota Poznań zdiagnozowali awarię wtryskiwaczy i na szczęście je wymienili. Dlatego twierdzę, że aso Toyota w Wielkopolsce są po stronie klientów.