Fani fify i piłki nożnej
Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku (/w-firma-zajmujaca-sie-cieciem-metali-w-bialymstoku)



Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - Tytan - 06-19-2017 08:48 AM

Jak widzicie pewnie już po temacie szukam firmy, która zajmuje się cięciem metali. Zależy mi na firmie nowoczesnej, z nowoczesną technologią i sprawnym sprzętem. Żeby ich usługi były sprawdzone i godne uwagi, żeby rzeczywiście mi pomogli, a nie narobili zamieszania i więcej szkody niż pożytku. Polecicie coś lub kogoś? Dobrze by było żeby wykorzystywali metodę CNC w swojej pracy.


Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - Kolos - 06-19-2017 11:25 AM

CNC to nie metoda kolego tylko nowoczesna technologia sposobu obróbki, pozwala na zautomatyzowanie większości procesów i usprawnia pracę w takiej firmie co to się zajmuje tego typu usługami.


Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - Tytan - 06-19-2017 12:06 PM

A no jak zwał tak zwał, nie o czepianie słówek się mi chodziło tylko o pomoc w znalezieniu takiej firmy, ale no dzięki za wyjaśnienie tej kwestii. Pozdrawiam.


Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - Kolos - 06-19-2017 01:53 PM

No ale proszę się tak nie unosić, uznałem że to dość istotny szczegół to napisałem żeby później nie było problemów i niejasności. Pozdrawiam również.


Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - lunaLa - 06-19-2017 03:20 PM

O rety, co to za spina Tongue Ja to może wrócę do tematu, tak dla rozluźnienia atmosfery Tongue Jeśli chodzi o cięcie metali Białystok to polecam Ci sprawdzać u nich: http://br-technology.pl/ciecie-blach-metali/. Są meeega fajną firmą, która zajmuje się obróbką metali. Mają doświadczenie, mają nowoczesny sprzęt i dzięki temu nie ma z nimi żadnych problemów. Mają też wyszkoloną kadrę pracowniczą no i korzystają z technologii CNC dzięki czemu wszystko idzie szybciej i sprawniej, na zamówienie które się u nich złoży na cięcie balchy nie trzeba długo czekać, uwijają się bardzo szybko.


Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - Tytan - 06-19-2017 05:21 PM

Idealnie, dziękuję ci w takim razie za podrzucone namiary. O coś takiego mi chodziło, żeby było: szybko, sprawnie i profesjonalnie.


Firma zajmująca się cięciem metali w Białymstoku - lunaLa - 06-19-2017 06:00 PM

No to z nimi masz strzał w dziesiątkę, bo tak rzeczywiście to wygląda i naprawdę ich usługi czy to w zakresie cięcia blachy czy to w kwestii jakiejkolwiek innej obróbki metali w inny sposób można na nich polegać na 100%.