Fani fify i piłki nożnej
Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Off topic (/dzial-off-topic)
+--- Dział: Piaskownica (/dzial-piaskownica)
+--- Wątek: Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? (/w-gdzie-moge-zamowic-przeglad-systemow-przeciwpozarowych)

Strony: 1 2


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - baskijczyk - 06-27-2017 02:34 AM

Doczytałem się ostatnio, że przynajmniej raz w roku powinno się wykonywać przeglądy systemów przeciwpożarowych. Na szczęście nie minął jeszcze ten okres i teraz szukam jakichś specjalistów, którzy wykonują tego typu przeglądy techniczne. Kojrzaycie może? Zależy mi na czasie, więc proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi.


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - woalka - 06-27-2017 04:38 AM

A czego to dotyczy? Domu jednorodzinnego? Bloku? Innego budynku użytkowego?


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - baskijczyk - 06-27-2017 06:46 AM

Biurowca… takiego dosyć sporego.


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - 25cent - 06-27-2017 08:10 AM

To się szybko budzisz, a później innych poganiasz Wink. Generalnie, choć prawo niby tego nie wymaga, to lepiej takie przeglądy robić częściej niż raz w roku.. Raz, że ze względu na bezpieczeństwo osób przebywajacych w danym budynku, czy nieruchomości, dwa, ze ze względów finansowych. Chyba wiesz, jak drogie sa takie systemy?


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - baskijczyk - 06-27-2017 11:03 AM

Na pewno koszta są duże… A mogę prosić więcej konkretów?


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - 25cent - 06-27-2017 11:12 AM

No skoro już pytasz Wink Zainteresuj się bliżej firmą APELP. Oni zajmują się przeglądami i serwisem systemów przeciwpożarowych zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przy czym zawsze robią to bardzo rzetelnie.


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - baskijczyk - 06-27-2017 01:05 PM

Na to liczę. A mogę dostać jakiś link, żebym mógł się z nimi skontaktować?


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - Szwedka - 06-27-2017 03:52 PM

Zgadzam się z kolegą wyżej i więcej! I jasne, łap stronę do nich: http://apelp.pl/oferta/inzynieria-przeciwpozarowa/. Na niej masz opisaną ofertę dotyczącą przeprowadzanych przez nich przeglądów systemów przeciwpożarowych. Mają dosyć atrakcyjne stawki, a też dotrą do nawet najmniejszej usterki, a wiadomo… lepiej im zapobiegać, czy też wykrywać, jak są małe, niż później tracić mnóstwo pieniędzy, albo być odpowiedzialnym za czyjąś śmierć.


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - niepewny - 06-27-2017 04:59 PM

Nie da się ukryć, że oferta serwisowania systemów ppoż przez tę firmę należy do najlepszych. Nie dość, że wykonują ją w rozsądnych cenach, to jeszcze dodatkowo ci doradzą, jak usprawnić działanie całego systemu. Wejdź sobie najlepiej pod adres http://apelp.pl/, tam poczytasz więcej o ich działalności i ofercie. Trzym się!


Gdzie mogę zamówić przegląd systemów przeciwpożarowych? - baskijczyk - 06-27-2017 05:10 PM

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, doceniam bardzo waszą pomoc. Pozdrawiam!