Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepsze opony Continental na lato

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
12-21-2016, 03:01 PM
Post: #1
Najlepsze opony Continental na lato
Cześć. Jak tam u Was sytuacja wygląda z oponami? Teraz akurat jestem trochę przy kasie, więc szukam dla siebie jakichś opon na lato. Zimówki mam bardzo dobre, już je jakiś czas temu kupiłem, ale dobrze w nie zainwestowałem i się sprawdzają, więc teraz takie same na lato kupić. Może Continental?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2016, 03:52 PM
Post: #2
Najlepsze opony Continental na lato
Moim zdaniem opony letnie Continental to jest bardzo dobry wybór i jak masz taką możliwość to je nawet bez zastanowienia kupuj, a nie będziesz żałował, bo są naprawdę świetne. Ja tez ich używam od jakiegoś czasu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2016, 06:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-13-2017 07:29 PM przez ififa.)
Post: #3
Najlepsze opony Continental na lato
Mój mąż też mnie namówił właśnie na Continental opony letnie od tej firmy naprawdesa godne polecenia. Jak chcesz to sobie sprawdz na stronie sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-continental-letnie że tam dostaniesz je w całkiem dobrej cenie wiec nie będziesz załować
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2016, 07:29 PM
Post: #4
Najlepsze opony Continental na lato
Kirczę, właśne też szukałem takiego dobrego sklepu, gdzie będę mógł kupić te świetne opony w tak niskich cenach. A Ty z takimi ofertami normalnie mi spadasz chyba jak manna z nieba. Bardzo się cieszę, że się udało tu wejść
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2016, 09:09 PM
Post: #5
Najlepsze opony Continental na lato
Ja też właśnie jestem bardzo zadowolony i nawet nie podejrzewałem, że tak świetnie mi pójdzie tutaj z wyborem opon ito na forum. Big Grin Tak tylko zapytałem i się okazało, że bardzo dobrze zrobiłem, bo teraz opony letnie Continental będę miał w świetnej cenie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2016, 09:34 PM
Post: #6
Najlepsze opony Continental na lato
To super się cieszę, że Wam pomogłam z oponami!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 04-20-2024, 08:38 AM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS