Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
03-07-2017, 09:35 AM
Post: #1
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?
Czy słyszeliście może kiedyś o tych zabawkach z serii littlest pet shop? Mam nadzieję, że tak, bo szukam kogoś, kto poleci mi jakiś fajny sklep online właśnie z tymi zabawkami… Dobrze jakby był szeroki wybór, bo czasami trudno znaleźć coś fajnego, czego dziecko nie ma, niby sporo jest tych zabawek różnych, ale wszędzie wybor jakiś ograniczony… Polecicie coś? Byłoby mi o wiele łatwiej coś wybrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 11:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 07:32 PM przez ififa.)
Post: #2
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?
Haha, jako mama pięciolatki nie mogę nie znać tych zabawek. Moja córka je uwielbia i jeśli chodzi o Littlest Pet Shop zestawy to kupuję je zawsze tutaj: ebambini.pl/Zestawy-c1511. U nich jest naprawdę duży wybór i zestawów i pojedynczych zabawek z littlest pet shop. W bardzo dobrych cenach przy okazji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 12:09 PM
Post: #3
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?
dokładnie, jeśli chodzi o zabawki czy to z littlest pet shop czy to z my little pony albo dla chłopców z batmanem czy jakimiś innymi super bohaterami to sklep internetowy ebambini.pl jest naprawdę świetnym wyborem. Znajdziesz tam masę oryginalnych zabawek dla dzieci w dobrych cenach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 01:19 PM
Post: #4
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?
Aha, aha. No super, dzięki za polecenie, sporo mi to ułatwia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 02:54 PM
Post: #5
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?
Nie ma problemu, mam nadzieję, że uda Ci się tam znaleźć coś odpowiedniego dla córki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 05:50 PM
Post: #6
Gdzie kupię zestawy z serii Littlest Pet Shop?
Tak przeglądam sobie ten sklep i myslę, że znajdę coś bez problemu, bo tych zwierzaków pet shop jest tam naprawdę sporo. Jeszcze raz dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 03-29-2024, 12:34 AM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS